Toplam Yükleme : 10.709.625

VisiPics Türkçe Yama

  • Boyutu:106 Kb.
  • Üretici:YamaciTURK
  • Tarih:25.05.2009
  • Bu Hafta: 154
  • Toplam:1.103
%100 İndirin
Aciklama:
VisiPics fotoğraf meraklılarının oldukça işine yarayacak bir uygulamadır. Özellikle internette gezerken beğendiğiniz resimleri bilgisayarınıza indiriyorsanız çoğu zaman beğendiğiniz bir resmi daha önce indirip indirmediğinizden emin olamayabilirsiniz.
Bu durum uzun süre böyle devam eder ve bir müddet sonra bilgisayarınızda aynı resimden bir kaçtane olduğunun farkına varabilirsiniz. Eğer binlerce resimden oluşan bir fotoğraf galeriniz varsa birbirinin aynısı olan fotoğrafları bulmanız ve bu resimleri temizleyebilmeniz imkansız hale gelir. İşte tam bu noktada Visipics imdadınıza yetişir.
VisiPics sahip olduğu mükemmel algoritmasıyla birden çok değişkene bağlı olarak resimleri tarar birbirleriyle kıyaslar ve önizlemeli olarak birbirinin aynı olan resimleri size sunar. Sizde resme bakar ve fazla olan resimleri silebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan visi pics yaptıklarıyla göz dolduruyor. VisiPics ile bilgisayarınıza bulunan tüm resimleri hızlı bir şekilde tarayabilirsiniz. Resimleri ister silin isterseniz başka bir klasöre taşıyın. Eğer bilgisayarınızın sabit disklerinde yeterli boş alan kalmamışsa program tam size göre demektir. Program 15 GB boyutundaki 100.000 adet fotoğrafı 3 saat gibi kısa bir sürede karşılaştırır ve aynı olanların kopyalarını siler.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde VisiPics 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce VisiPics 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra VisiPics Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.