Toplam Yükleme : 10.710.582

TeamSpeak 2 Kullanıcı Sürümü 2.0.32.60 Türkçe

  • Boyutu:5998 Kb.
  • Üretici:TeamSpeakTr
  • Tarih:01.06.2009
  • Bu Hafta: 71
  • Toplam:13.675
%100 İndirin
Aciklama:
TeamSpeak ile dünya'nın her köşesindeki insanlarla rahatlıkla kaliteli bir şekilde sesli görüşme yapabilirsiniz. TeamSpeak genel olarak online oyun oynayan clanlaron iletişiminde, ofis'ler arası iş görüşmelerinde, uzaktaki akrablarla, üniversite öğrencileri arasında ve Devlet - Askeri birimlerde kullanılmaktadir.
TeamSpeak Yönetim panelini ve TeamSpeak kullanıcı programını %80 oranında türkçeye çevirerek TeamSpeak'i daha rahat kullanmanizi ve bilinmeyen özelliklerini daha rahat kesfetmenizi sağladık. kullanıcılarınız artik TeamSpeak sunucunuza daha rahat bağlanacaklar ve daha hızlı kullanacaklar.
Sizce oyun oynarken ekip arkadaşlarınızla konuşarak oyunları daha zevkli hale getirmek için geç kalmadınızmı ?
Sizce ofisleriniz arasındaki görüşmeleri TeamSpeak ile yaparak telefon faturalarını azaltmak için geç kalmadınızmı ?
Artık bu programı Türkçe olarakta kullanabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde TeamSpeak 2 Kullanıcı Sürümü 2.0.32.60 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce TeamSpeak 2 Kullanıcı Sürümü 2.0.32.60 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra TeamSpeak 2 Kullanıcı Sürümü 2.0.32.60 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.