Toplam Yükleme : 10.664.552

ISTool 5 Türkçe Yama

  • Boyutu:75 Kb.
  • Üretici:Saner APAYDIN
  • Tarih:04.06.2009
  • Bu Hafta: 63
  • Toplam:591
%100 İndirin
Aciklama:
ISTool 5 inno setup programı için geliştirilmiş bir kurulum yardımcısıdır. ISTool ile programınızın kurulumunu inno Setup altyapısıyla görsel olarak kuruluma hazırlayabilirsiniz. Eğer sizde profesyonel bir görünüme sahip setup hazırlamak istiyorsanız mutlaka istool programını denemelisiniz. Programcılar için vazgeçilmez uygulamalardan olan setup hazırlama konusunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
ISTool 5 setup oluşturmayla ilgili tüm ince ayar ve düzenlemeleri kolaylıkla yapmanıza yardımcı olur. Kurulumda kullanılacak dosyalar, kısayollar, registry kayıt defteri anahtarları, ini sistem dosyaları, başlat menüsü ve masa üstü ögeleri, Simge ve diğer görsel öğeleri oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak sağlar. Program windows xp ve windows vistayı destekliyor. ISTool programını kullanabilmek için sistemizinde innosetup programı kurulu olmalıdır. Ayrıca internet Explorer 4.0 ve üzerine ihtiyaç duymaktadır.
Programın Başlıca Özellikleri
* Tüm Inno Setup direktiflerini destekler
* Sürükle ve bırak desteği
* Sözdizimi renklendirme yeteneği ile farklı komut dosyalarını ayırt edebilir
* Tüm pano işlemlerini destekler
* Özel script başlıkları eklebilir
* Visual Basic .LST ve InstallShield .LWZ dosyalarını kullanabilir


Bu yamanın çalışması için sisteminizde ISTool 5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce ISTool 5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra ISTool 5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.