Toplam Yükleme : 10.709.626

Get FLV v 8.28 Pro ve Türkçe Yaması

  • Boyutu:7209 Kb.
  • Üretici:Rahmi YILDIZ
  • Tarih:04.06.2009
  • Bu Hafta: 74
  • Toplam:666
%100 İndirin
Aciklama:
GetFLV programı; FLV uzantılı Flash formatındaki filmleri bilgisayarınızda izlemek, bilgisayarınıza kaydetmek, bilgisayarınızda oynatmak ve videonun üzerine yazılar yazmanıza yardımcı olur. Kısacası GetFLV 8 ile FLV uzantılı dosyaları indirme, yönetme, onarma, dönüştürme ve izleme gibi tüm işlemleri bir kaç basit tıklamayla yapabilirsiniz.
GetFLV ile Hulu, Youtube, CBS, Bebo, Break, Dailymotion, eSnips, Flash Video, Flickr Video, FLV, Google, Hi5, iFilm, iJigg, IMEEM, Metacafe, MOG, MojoFlix, Multiply, Myspace Music, Myspace Video, Pandora, PerfSpot, Playlist, Raaga, Radioblogclub, Repubblica, RTMP, Silverlight, Stream Media, Tumblr, Veoh, Vox , Xanga, Yahoo Music, Yahoo Video, YourFileHost gibi popüler video sitelerini tarayayarak sitelerde yayınlanan .FLV uzantılı film dosyalarını sürükle-bırak yöntemiyle kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
GetFLV v8.28 Pro .flv dokümanlarınızı AVI, MPEG, MP4, 3GP, MOV ve WMV gibi popüler video formatlarına dünüştürmenize yardımcı olur. GetFLV 8 Pro ses ve süre uyuşmazlığı gibi sorunları olan video dosyalarınıza onarmaya katkı sağlar.
Programın Başlıca Özellikleri
* FLV Video dosyalarını indirir ve yönetir
* FLV dosyalarını popüler video formatlarına dönüştürür
* FLV ses dosyalarını popüler ses formatlarına dönüştürür
* Popüler video formatlarını FLV'ye dönüştürür
* Bozuk FLV dosyalarını Onarır
* FLV ile ilgili daha birçok özellik sunar


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Get FLV v 8.28 Pro ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Get FLV v 8.28 Pro ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Get FLV v 8.28 Pro ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.