Toplam Yükleme : 10.708.872

ShareWatch 1.0 Türkçe Yama

  • Boyutu:33 Kb.
  • Üretici:YamaciTURK
  • Tarih:04.06.2009
  • Bu Hafta: 54
  • Toplam:520
%100 İndirin
Aciklama:
ShareWatch ağ ortamında paylaşılan dosya ve klasörlerle; bu dosya ve klasörleri kullanan yerel ve uzak ağ kullanıcılarını izlemek için tasarlanmış faydalı ve ücretszi bir araçtır.
ShareWatch ile bilgisayarınızda bilerek ya da bilmeyerek paylaşıma açtığınız tüm dosyaları ve klasörleri tek çatı altından yönetebilirsiniz. Paylaşıma açtığınız dosyaları kullanan ağınızdaki ya da internet üzerindeki kullanıcıları izlemenize olanak sağlayan ShareWatch, isterseniz bu kullanıcıların oturumunu sonlandırmanıza da imkan veriyor. Share Watch klasörlerdeki yazma, okuma gibi nitelikleri değiştirmenizi olanak sağlar. ShareWatch ile ağda isim ve IP numarası kullanarak bilgisayar aramasıda gerçekleştirebilirsiniz.
Programın Başlıca Özellikleri
* Bilgisayarınıza bağlanan yerel ve uzak kullanıcıları izler
* Bilgisayarınızda paylaştığınız tüm dosya ve klasörleri tek çatı altında yönetebilir
* Hangi kullanıcının hangi dosya ve klasörde işlem yaptığını gösterebilir
* Kullanıcıların bağlantısını sonlandırabilir
* IP numarası veya isim kullanarak ağ üzerinde bilgisayar araması yapabilir
* Sistem bildirim alanına yerleşerek arkaplanda çalışma imkanı
* Şeffaf arayüz desteği
* Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista desteği
* Tamamen ücretsiz


Bu yamanın çalışması için sisteminizde ShareWatch 1.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce ShareWatch 1.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra ShareWatch 1.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.