Toplam Yükleme : 10.660.883

Ashampoo Burning Studio 9.03 Türkçe Yaması

  • Boyutu:83,0 Kb.
  • Üretici:Ashampoo
  • Tarih:08.06.2009
  • Bu Hafta: 49
  • Toplam:1.307
%100 İndirin
Aciklama:
Gerçekleştirmekte olduğu tüm işlevleri ana menüsü üzerinde toplayarak kolay erişim imkanı sunmakta ve tüm işlemlerini birkaç aşamada gerçekleştirebilmektedir. Yazılımın CD, DVD ve Blu-ray disk desteği bulunmaktadır.
Bu üç tür medyaya da veri yazdırma imkanı sunan yazılım daha sonradan yazdırmış olduğunuz medyalar üzerinde güncelleme işlemini de yaptırabilmektedir. Yani isterseniz sıfırdan bir cd, dvd veya blu-ray disk yazdırabilir, isterseniz de bu disklerin üzerine daha sonradan ekleme yapabilirsiniz.Veri yazdırma işlevinin yanısıra sisteminizdeki mevcut dosya ve klasörleri yedekleme ve almış olduğunuz bu yedeği geri yükleme imkanı da sunan yazılım bu işlemlerini de yalnızca birkaç kolay aşamada gerçekleştirebilmektedir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Ashampoo Burning Studio 9.03 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Ashampoo Burning Studio 9.03 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Ashampoo Burning Studio 9.03 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.