Toplam Yükleme : 10.656.609

Microsoft Office Outlook Connector 12 Türkçe Yama

  • Boyutu:5521 Kb.
  • Üretici:TRyama
  • Tarih:08.06.2009
  • Bu Hafta: 93
  • Toplam:2.884
%100 İndirin
Aciklama:
Microsoft Office Outlook Connector, Windows Live Hotmail hesaplarınızı Ms Outlook, Outlook Express gibi programlarla yönetmek için geliştirilmiş ücretsiz bir araçtır. Bu aracı artık Türkçe olarak kullanabileceksiniz.
Microsoft Office Outlook Connector 12 ile Hotmail internet sayfasına girmeden ya da Windows Live Messenger programını açmaya gerek duymadan e-postalarınızı okumanıza ve yeni email gönderebilmenize imkan sağlayan oldukça faydalı bir araçtır. Aslında Microsoft Outlook programları bu işlemleri zaten yerine getirebiliyordu. Ancak Microsoft ücretsiz olarak alınan HTTP email hesapları için 2005 yılından sonra outlook desteğini kaldırdı. Bu tarihten sonra alınan posta hesaplarıyla Office Outlook programları birlikte kullanılamıyordu. Gmail POP desteğini bedava olarak kullanıcılarına sununca Microsoft altta kalmamak için Microsoft Office Outlook Bağlayıcısını geliştirdi. Artık bu yazılımla tüm HTTP posta hesaplarınızı Office Outlook 2003 ve Office Outlook 2007 ile yönetebileceksiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Microsoft Office Outlook Connector 12 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Microsoft Office Outlook Connector 12 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Microsoft Office Outlook Connector 12 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.