Toplam Yükleme : 10.656.029

incomedia WebSite Evolution X5 Türkçe Yama

  • Boyutu:5200 Kb.
  • Üretici:Nidyazo
  • Tarih:13.06.2009
  • Bu Hafta: 65
  • Toplam:3.281
%100 İndirin
Aciklama:
Incomedia Website Evolution X5 mükemmel bir web tasarım aracıdır. Özellikle yeni başlayan ve programlama bilgisine sahip olmayan kullanıcılara hitap eden program bünyesinde barındırdığı bir çok araçla web sitenizi görsel ve yazılımsal olarak tasarlayabilirsiniz.
incomedia Website Evolution X5 sihirbaz arayüzü sayesinde kolayca web siteleri oluşturmanıza ve yayınlamanıza olanak sağlar. Website X5 içerisinde barındırdığı hazır şablonlarla birbirinden şık web sitesi arayüzleri oluşturmanıza imkan sağlar. Website Evolution X5 1000 den fazla farklı web sitesi şablonu ile kullanıcıların dikkatlerini üzerine çekiyor. Bu şablonlardan istediğinizi kullanarak, tek satır kod yazmadan hazır bir web sitesine sahip olabilirsiniz. isterseniz menüleri ve şablonu kendi isteğinize göre özelleştirebiliyorsunuz. Website X5 web tasarımcılığına yeni başlayan kullanıcılar için oldukça büyük bir yardımcıdır.
internetin yaygınlaşmasıyla birlikte reklam pastasından pay kapmak isteyen web sitesi sahiplerinide düşünen website X5 entegre reklam sihirbazı ile sitenize kolayca reklam yerleşimleri yapmanıza olanak sağlıyor. incomedia Website Evolution X5 ile ister ana sayfada isterseniz tüm sitenizde yayınlayabileceğiniz reklam alanları oluşturabilirsiniz.
Yine website X5 ile son zamanların popüler web uygulamaları olan Blog siteleride hazırlayabilirsiniz. Kişisel günlük sitelerinizi çevrimiçi güncelleyebilmek için şifreli yönetici paneli dahil tüm haber, yorum, makale gibi arayüzleri oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz. isterseniz ön ödemeli kredi kartlı satış sistemleri, E-Reklam, FTP, RSS besleyicisi, Çok dil desteği, Site içi arama gibi en ileri yazılım tekniklerini sitenize entegre edebilirsiniz. Hazırladığınız sitelerinizde javascript kodları ekleme, sayfa kaynağını gizleme, anahtar kelime düzenleme, sağ tuş kilidi gibi daha bir çok profesyonel tasarım araçlarını başarıyla uygulayabilirsiniz. Microsoft internet explorer, Firefox, Google Chrome, Opera gibi popüler tarayıcılarla uyumlu siteler oluşturan website X5, google, yahoo, msn, alta vista, ask search gibi popüler arama motorları tarafından kolayca indekslenebilir siteler yapmanıza yardımcı olur.
Programlama bilgisine gerek duymaz
1000den fazla hazır grafik şablon içerir
E-ticaret sitesi kurabilir
Blog siteleri hazırlayabilir
Reklam alanları oluşturabilir
Siteniz için dahili site içi arama motoru oluşturabilir
Fare sağ tuş kilidi, E-posta formları, RSS beslemesi, saklı içerik, çok dilli site yapabilir
Tüm tarayıcılarla uyumlu siteler oluşturabilir
Avuç içi bilgisayar ve cep telefolarından gezilebilen siteler hazırlayabilir
Arama motorları için uyarlanmış XHTML kodları üretebilir
Windows Vista desteği


Bu yamanın çalışması için sisteminizde incomedia WebSite Evolution X5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce incomedia WebSite Evolution X5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra incomedia WebSite Evolution X5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.