Toplam Yükleme : 10.660.987

AVI Trimmer 1.6 Türkçe Yama

  • Boyutu:214 Kb.
  • Üretici:Saner APAYDIN
  • Tarih:15.06.2009
  • Bu Hafta: 66
  • Toplam:605
%100 İndirin
Aciklama:
SolveigMM tarafından geliştirilen AVI Trimmer için Türkçe Yama. Basit kullanımlı, hızlı ve kayıpsız bir avi video kesme, düzenleme aracıdır. Adının avi trimmer olmasına rağmen program DV, XviD, DivX, 3ivX, MPEG-4 gibi popüler video formatlarını destekler. AVI Trimmer 1.6 tüm avi formatlarını destekler ve başarı ile parçalara ayırabilir. 4GB üzeri büyük boyutlu videolarıda destekleyen AVI Trimmer ile video dosyalarındaki istediğiniz bölümleri kesip alabileceksiniz.
izlediğiniz filmlerdeki beğendiğiniz herhangi bir bölümü alabilir ve youtube, myspace, live gibi web ortamlarında kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Diğer video kesme programlarında çok uzun sürebilen parçalama işlemi AVI Trimmer ile bir kaç saniye gibi çok kısa sürede tamamlanabiliyor.Üstelik AVI Trimmer tamamen ücretsiz bir yazılımdır.
AVI Trimmer avi videolarındaki sesleri temizleyebilmenizide mümkün kılmaktadır. Bu özelliği ile kestiğiniz video bölümlerini yeniden seslendirmeniz ya da yorumsuz olarak sunabilmenizde mümkün olacaktır. AVI Trimmer tüm bu işlemleri hiç bir veri kaybı ya da kalite kaybı olmadan yerine getirebilmektedir.
SolveigMultiMedia Video düzenleme Motoru üzerine geliştirilmiştir
DV, XviD, DivX, 3ivX, MPEG-4 vb. video formatlarını destekler
MPEG-1, 2 Layer I, II, III; AC3, vb. Ses formatlarını destekler
VBR biçiminde sese sahip AVI dosyalarını, eşitleme kaybı olmadan kesebilme özelliği
2 GB ve 4 GB üzeri AVI dosyalarını destekler
OpenDML biçimindeki AVI dosyaları destekler
K kare akışı/ GOP doğrulama
Aynı anda filmi bir kaç parçaya ayırmanıza izin verir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde AVI Trimmer 1.6 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce AVI Trimmer 1.6 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra AVI Trimmer 1.6 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.