Toplam Yükleme : 10.654.787

Rainlendar 2.5 Türkçe Yama

  • Boyutu:48 Kb.
  • Üretici:Saner APAYDIN
  • Tarih:16.06.2009
  • Bu Hafta: 42
  • Toplam:1.077
%100 İndirin
Aciklama:
Rainlendar adlı programın Türkçe Yamasıdır. Rainlendar, bilgisayarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz takvim ve ajanda ihtiyacınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Masaüstünüze kolayca yerleştirebileceğiniz herhangi bir ayar yapmaya ihtiyaç duymayan oldukça kullanışlı ve ücretsiz masaüstü takvim uygulamasıdır. Rainlendar, işletim sisteminden bağımsızdır. Yani Windows, Mac Os X ve Linux gibi tüm işletim sistemlerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Zengin görünümü, işletim sisteminize uygun şeffaf arayüz özelliği, özelleştirilebilir teması ile kişisel zevkinize hitap edecek olan rainlander, size sunduğumuz Türkçe dil eklentisiylede anlaşılabilir ve kolay yönetilebilir bir program olmuştur. Eğer isterseniz faklı temaları karıştırıp kendinize özgü yeni bir arayüz oluşturabilirsiniz.
Rainlendar 2.5, küçük boyutuyla geçici bellekte çok az yer kaplar ve işlemcinizi yormaz. Kullandığı standart veritabanı sayesinde diğer ajanda ve takvim uygulamaları ile ortak çalışabilir. isterseniz rainlendar üzerinden Google Calendar gibi çevrimiçi takvim uygulamalarına da erişebilir ve randevularınızı kolaylıkla organize edebilirsiniz. Microsoft Office Outlook takvim uygulamasına Rainlander üzerinden ulaşabilir ve istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Unicode kodlama standardını kullanan program yerel saatlerle çalışabilir ve tamamen özelleştirilebilir. Alarm özelliği ile randevularınızı zamanında hatırlatmasını da sağlayabilirsiniz.
Arşiv dosyasının içinden çıkan Türkçe Dil Dosyasının programın klasöründe ilgili yere kopyalayın. Sonra Programın menüsünden Türkçe'yi seçin.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Rainlendar 2.5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Rainlendar 2.5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Rainlendar 2.5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.