Toplam Yükleme : 10.708.872

InstantGet Türkçe Yama

  • Boyutu:7 Kb.
  • Üretici:Erhan BURHAN
  • Tarih:20.06.2009
  • Bu Hafta: 78
  • Toplam:467
%100 İndirin
Aciklama:
InstantGet adlı programın Türkçe Yamasıdır. Bu program, internetten dosya indirmenize yardımcı olan bir dosya indirme yöneticisidir. Program dosya indirme işlemlerinizi 5 kat daha hızlı yapabileceğini vaad ediyor. instantGet tüm dünyada yaygın olarak kullanılan FlashGet, Getright, Download Accelerator Plus ve internet Download Manager programlarına alternatif bir uygulamadır. Konusunda profesyonel çözümler sunan instantGet ile dosya indirme işlemlerinizi birçok gelişmiş seçenek ve özellik sayesinde kolaylıkla organize edebileceksiniz.
InstantGet indirmek için listesine aldığı dosyayı birkaç parçaya böler ve her parça için ayrı bir bağlantı kurar, böylece dosya daha hızlı bir şekilde indirilir. Aynı özelliği Flashget ve Getright programlarında da görmek mümkün. indirdiğiniz dosyalarla ilgili bünyesinde bir arşiv de barındıran program, biten indirmelerde dosya adresi (url), dosya adı, yorumlar gibi farklı kıstaslara göre geçmiş indirmelerde arama yapmanıza da olanak sağlamaktadır.
instantGet; Firefox, Opera ve Microsoft internet Explorer gibi popüler internet tarayıcılarıyla uyumlu çaşılabilmektedir. Tarayıcıya entegre olabilen yazılım dosyay ait bir linke tıkladığınızda otomatik olarak devreye girer ve indirme işlemi için sizi yönlendirir. InstantGet aynı zamanda Metacafe, YouTube, Break, Youku vb. diğer popüler video paylaşım sitelerinde FLV video kaydedici olarakta görev yapabiliyor. Böylece en sevdiğiniz videoları bu yararlı araç sayesinde hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.
Dosya indirme işlemini başlatmak için URL adreslerini sürükle bırak ile veya bilinen diğer yöntemlerle InstantGet içerisine ekleyebilir ve dosyaları kategorilere ayırabilirsiniz. instantget tüm HTTP, FTP protokollerini ve Proxy sunucularını destekler.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde InstantGet 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce InstantGet 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra InstantGet Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.