Toplam Yükleme : 10.705.001

Prototype Türkçe Yama

  • Boyutu:46 Kb.
  • Üretici:Ersan KUTLU
  • Tarih:14.02.2012
  • Bu Hafta: 28827
  • Toplam:85.227
%100 İndirin
Aciklama:
Prototype oyunu için hazırlanan Türkçe Yamadır.
Radical Entertainment tarafından geliştirilen ve Activision tarafından dağıtımı yapılan yeni nesil bir oyun olan Prototype oyun severlerle buluştu.
New York sokaklarında yeni bir virüs türü kol gezmeye başlamıştır. Bilim adamları tarafından Prototype adı verilen bu virüs bulaştığı insana olağan üstü güçler kazandırmaktadır. Oyundaki kahramanımız Alex NewYork sokaklarında gezen serseri biridir. Neyle karşılaşacağını bilmeden etrafta gezmektedir. Ancak Alex'i bekleyen bir sürpriz vardır. Hiç beklenmedik bir anda virüs Alex'e bulaşır. Virüsün etkisiyle geçici hafıza kaybı yaşayan Alex şehrin sokaklarında hafızasını aramaktadır.

Alex yavaş yavaş kendisindeki değişimin farkına varmaya başlamıştır. Güçlerini keşfetmeye başlayan Alex artık kural tanımaz bir canavara dönüşmüştür. Adeta ölüm makinesi haline gelen kahramanımız kurt adam kılığında polislerin korkulu rüyası olmuştur. Kontrol edilemeyen Alex önüne gelen tüm canlılara saldırmakta ve etrafa dehşet saçmaktadır. Hızlı, çevik ve mükemmel dövüş teknikleriyle korku salmaktadır. Alex'in farklı bir özelliği ise öldürdüğü canlının yerine geçebilmesi, yani maktülün vücuduna girerek onun yaşamını ele geçirebiliyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Prototype 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Prototype 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Prototype Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.