Toplam Yükleme : 10.707.974

Safari 4 4.528.17.0

  • Boyutu:230 Kb.
  • Üretici:Alperen Berat DURMUŞ
  • Tarih:25.06.2009
  • Bu Hafta: 62
  • Toplam:961
%100 İndirin
Aciklama:
Popüler Tarayıcı SAFARI 4 için hazırlanmış Türkçe Yama.
Apple Software tarafından geliştirilen Safari internet taryıcıları pazarındaki yerini aldı. Yaklaşık 30 farklı değişiklikle gelen safari 4 bünyesinde birbirinden faydalı araçlar barındırıyor.
Windows ve Mac OS X işletim sistemleri için tasarlanan safari popüler internet tarayıcıları MS internet Explorer, Opera, Firefox, Google Chrome gibi tarayıcılardan daha hızlı olduğunu iddia ediyor. Safari4 Javascript kodlarını Safari 3 sürümüne göre 4.2 kat daha hızlı çalıştırdığını iddia ediyor. HTML 5 ve CSS 3 desteği de sunan safari internet tarayıcıları için son standartları destekliyor.

Safari 4 sürümünde Flash eklentilerindeki otomatik olarak yürütülen sesleri sadece tek tuşa basarak kapatabilme imkanınız da var. Böylece web sitelerinde arkaplanda sizin isteğiniz dışında çalan tüm sesleri kapatabileceksiniz.

Safari 4 ile gelen bazı yeniliklerden kısaca şöyle

Ekran yakınlaştırma (zoom) özelliği
Tarayıcı geçmişi
Arama sonuçlarına göre akıllı sonuçlar getiren adres çubuğu ve arama kutusu
Malware ve Phishing gibi zararlı yazılımlara karşı etkin güvenlik
Sekmeli pencere sistemi
Web Yayıncı araçları
Windows Native Look özelliği
JavaScript kodlarının daha hızlı çalışmasını sağlayan tarayıcı motoru,
Opera ve google Chrome internet tarayıcılarından hatırladığımız en çok ziyaret edilen internet sayfaların gösterildiği açılış sayfası
Apple kullanıcıların Mac OS X Leopard, iPhone ve iPod modellerinden tanıdığı Cover Flow kullanarak tasarlanmış pencere önizlemesi


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Safari 4 4.528.17.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Safari 4 4.528.17.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Safari 4 4.528.17.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.