Toplam Yükleme : 10.655.528

FreeRapid Downloader Türkçe Yama

  • Boyutu:5799 Kb.
  • Üretici:TrYama
  • Tarih:25.06.2009
  • Bu Hafta: 47
  • Toplam:1.639
%100 İndirin
Aciklama:
FreeRapid Downloader, internet üzerinden dosya ve doküman indirmenize yardımcı olan bir indirme yöneticisidir. Programın temel amacı Rapidshare, Megaupload, NetLoad, MediaFire, FileFactory, Easy-Share, DepositFiles gibi popüler paylaşım sitelerinden otomatik olarak dosya transferi sağlamaktır.
Free Rapid Downloader, kullandığı java alt yapısıyla MS Windows, Linux ve MacOS gibi işletim sistemlerinden bağımsız olarak çalışabilmektedir. Internet Explorer, Firefox ve Opera gibi popüler web tarayıcılarıyla uyumlu çalışabilen program arkaplanda çalışarak web sayfalarındaki tıklamaları takip edebilmekte ve bahsi geçen paylaşım sunucularında bulunan bir linki tıkladığınızda otomatik olarak devreye girerek indirme işleminizi organize edebilmektedir.

Dosya paylaşım siteleri ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı kulllanıcı türüne hizmet vermektedir. Ücretli kullanıcılar Flashget, Getright ve internet Download Manager gibi bilinen tüm indirme yöneticileriyle sorunsuz şekilde dosya indirebilirken, paylaşım sunucusundan ücret ödemeden dosya çekmak isteyen kullanıcılara bazı zorluklar çıkarılmaktadır. Bedava dosya indirmek isteyen kullanıcılara sunucu türüne göre hız sınırlaması, aynı anda indirilebilecek dosya sayısı sınırlaması, bir indirme işleminden sonra bekleme süresi, indirme yardımcısından yararlanamama, doğrulama kodu girme gibi bir çok engel konmaktadır.

FreeRapid Downloader ister ücretli kullanıcı olun isterseniz ücretsiz kullanıcı olun her iki durumda da paylaşım sunucularından dosya çekmenizde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Free Rapid Downloader birden çok dosyayı indirme sırasına koyarak tek tek indirir ve baklama süresini ortadan kaldırır. Rapidshare gibi paylaşım sunucularından dosya indirme esnasında girilmesi gereken güvenlik resmini otomatik olarak okuyabilen program, indirmek istediğiniz dosyanın sunucuda var olup olmadığını kontrol edebilme ve indirmeler tamamlandığında bilgisyarı kapatabilme gibi kullanıcıya yararlı fonksiyonlar sunmaktadır.

Programın Başlıca Özellikleri

Birden fazla sunucudan eşzamanlı indirme desteği
Proxy listesini kullanarak indirme yapabilme
indirme geçmişini görüntüleyebilme
Akıllı pano izleme fonksiyonu
Sunucuda dosyanın varlığını otomatik kontrol edebilme
Otomatik kapanma seçenekleri
Otomatik güncelleştirme eklentileri
Basit CAPTCHA (Güvenlik Resmi Okuma) tanıma
MS Windows, Linux ve MacOS üzerinde çalışabilme
Kullanımı kolay arayüz
Çoklu dil desteği


Bu yamanın çalışması için sisteminizde FreeRapid Downloader 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce FreeRapid Downloader 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra FreeRapid Downloader Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.