Toplam Yükleme : 10.707.972

The Cleaner 2010 ve Türkçe Yaması

The Cleaner 2010 ve Türkçe Resmi
  • Boyutu:7800 Kb.
  • Üretici:Moosoft
  • Tarih:28.06.2009
  • Bu Hafta: 73
  • Toplam:1.593
%100 İndirin
Aciklama:
The Cleaner 2010 adlı program ve Türkçe Yaması.
internetin hızlı bir şekilde büyümesi ve yaygınlaşmasıyla korsanlar denizlerden çıkıp sanal aleme daldılar. Sanal korsanlar insanların kem gözlerden korudukları gizli bilgilere gözlerini dikmiş durumda. internetin insanlığa sunduğu e-devlet, e-okul, online randevu, online bilet, üyelik, sanal arkadaşlık, online oyun vb. gibi işlemler için internet sitelerine girdikleri kişisel bilgileri çalarak başta bankacılık işlemleri olmak üzere çeşitli şekillerde değerlendiren internet korsanları tüm internet alemine korku salmaktadır. Bunlara karşı internet polisleride boş durmamaktadır. Norton, kaspersky, nod32, bitdeffender, avast, avg gibi ünlü internet polisleri arasında sivrilmeye çalışan The Cleaner özellikle trojan konusundaki performansıyla göz dolduruyor.
The Cleaner; trojan, worm (solucan), keylogger, adware, spyware gibi bilinen tüm zaralılara karşı bilgisayarınızı korumaya yardımcı olur. The Cleaner bilgisayarınıza yüklendikten sonra arkaplanda çalışmaya başlar ve bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz uygulamaları denetler. Bilgisayarınıza zararlı olabilecek yazılımları algılar ve zarar vermeden önler.
The Cleaner 2010, casus yazılımlara ve diğer zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızın ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için tasarlanmış ve programlanmış popüler bir güvenlik yazılımıdır.
Kullanıcı hareketlerini ve program davranışlarını izleyen program, şüpheli durumlarda kullanıcıyı uyararak sızmalara ve bilgi hırsızlıklarına karşı etkin koruma sağlar. TCActive aracı ile truva atları, solucanlar ve diğer kötü niyetli yazılımları sisteme herhangi bir zarar verilmeden canlı izleme ve gerçek zamanlı koruma işlevi ile durdurmaktadır. The Cleaner 2010 Professional yazılımına entegre TCMonitor aracı da kayıt defteri anahtarlarını, dosya ve klasörleri; sistem üzerinde değişiklik yapıldığına dair gelen tüm uyarıları denetleyerek yerel koruma sağlamaktadır.
Bilinen 38000 civarında truva atını algılama kapasitesine sahip olan yazılımın gerçek zamanlı koruma ve otomatik güncelleme özellikleri de bulunmaktadır. Dahili bir truva atı veritabanına sahip olduğundan ilgili alana girerek buradan istediğiniz zararlı hakkında bilgi alabilirsiniz.
Program; Dosya, klasör, sürücü tarama özelliklerinin yanısıra akıllı tarama özelliği ile sisteminizde zararlıların olması muhtemel alanlar aranarak daha hızlı bir tarama yapılmasını sağlamaktadır. The Cleaner 2010 programının karantina yönetimi, görevlendirme, günlük tutma gibi ek özellikleri de bulunmaktadır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde The Cleaner 2010 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce The Cleaner 2010 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra The Cleaner 2010 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.