Toplam Yükleme : 10.708.834

Taşınabilir (Portable) Firefox için Türkçe Yama 1.1

  • Boyutu:353 Kb.
  • Üretici:Saner Apaydın
  • Tarih:07.07.2009
  • Bu Hafta: 77
  • Toplam:1.226
%100 İndirin
Aciklama:
Üreticinin Açıklaması :Taşınabilir (Portable) Firefox’u Türkçeleştiren yamayı dün yayınlanan Firefox 3.5 ile uyumlu olacak şekilde güncelledim. Yenilik bulunmuyor, yalnızca bir adres hatasını giderdim.
uyarıları tekrarlıyorum: Yama Firefox 3 ve sonrası sürümlerle uyumlu, yalnızca taşınabilir (portable) Firefox için tasarlandı. .Net Framework 2.0 gerektiriyor ve 7za.exe dosyasının yama ile aynı klasörde bulunması gerekiyor. Hata keşfetmeniz durumunda ffyama [topakA] borkenek.com adresinden bildirebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Taşınabilir (Portable) Firefox için 1.1'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Taşınabilir (Portable) Firefox için 1.1 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Taşınabilir (Portable) Firefox için 1.1 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.