Toplam Yükleme : 10.705.003

FileTypesMan 1.30 Türkçe Taşınabilir (Portable)

  • Boyutu:43 Kb.
  • Üretici:Alijohnx
  • Tarih:07.07.2009
  • Bu Hafta: 78
  • Toplam:742
%100 İndirin
Aciklama:
Bu yazılım ile Bilgisayarınız da bulunan Dosyaların Türlerini Öğrenebilir ne ile açılabileceğini Görebilirsiniz. Ayrıca Açılması için gereken aracı sizin için indirtebilirsiniz. Yazılım gerçekten çok kullanışlıdır. Nullsoft Yapımlarından olan bu yazılım Taşınabilir şekilde Tarafımdan Türkçeleştirilmiş ayriyeten Tnctr adına da küçük bir düzenleme yapılmıştır. Yazılım da küçük de dahi olsa bir kusur bulunmamaktadır. İyi günlerde kullanmanızı dilerim.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde FileTypesMan 1.30 Taşınabilir (Portable)'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce FileTypesMan 1.30 Taşınabilir (Portable) 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra FileTypesMan 1.30 Taşınabilir (Portable) Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.