Toplam Yükleme : 10.661.225

Cyberlink PowerDirector 7 Türkçe Yama

  • Boyutu:4365 Kb.
  • Üretici:Cemal DURSUN
  • Tarih:10.07.2009
  • Bu Hafta: 74
  • Toplam:1.690
%100 İndirin
Aciklama:
Cyberlink PowerDirector 7, Cyberlink firması tarafından geliştirilmiş bir video düzenleme ve derleme yazılımıdır. Video konusunda uzman bir kuruluş olan Cyberlink, çeşitli video işleme ve görüntüleme yazlımlarıyla piyasada önemli bir yer ediniyor.
Cyberlink, PowerDirector 7 ile HD videolarınızı düzenleyebilmeniz için, mükemmel bir program sunuyor. Cyberlink PowerDirector 7 ile kullanıcılar kendi videolarını düzenleyebilir ve düzenledikleri bu videoları DVD veya Blu-ray disklere kaydedebilirler. Cyberlink PowerDirector 7 video içeriğinin düzenlenmesinde çevrimiçi DirectorZone veritabanına erişebiliyor ve buradan diğer kullanıcılar tarafından hazırlanmış DVD menülerini, efektleri ve çerçeveleri indirip kendi projelerinde kullanabiliyorlar. Program Flickr ve Freesound veritabanına da erişim sağlayabiliyor. Bu özelliği ile el yapımı videolarınızı fotoğraf ve ses efektleri ile süsleyebilirsiniz.

Program HDV kameralardan yüksek çözünürlüklü içeriği kaydedip bunu özel efektler ve alt menülerle zenginleştirebiliyor. Hazırladığınız video filmlerinizi tercihe göre Blu-ray disk, DVD, AVCHD disk, iPod veya PSP aktarılabiliyorsunuz. isterseniz tüm bu çalışmanızı YoutTube sitesine gönderme imkanınızda var.

Yazılım videoları optimize etmek için kullanıcılara farklı seçenekler sunuyor. Sarsıntılı çekimler için tamamlayıcı görüntü dengeleme, beyaz dengesi, renk ayarlama ve aydınlatma gibi seçeneklei kullanabilirsiniz.

Cyberlink video oluşturabilmek için yapacağınız işlem sayısını ve süresini en aza indiriyor. Video işleme programları, yapacağınız işlemler için önemli bir zaman dilimine ihtiyaç duyar. Program altı farklı video işleme aracına sahip. Magic Style, Magic Fix, Magic Clean, Magic Motion, Magic Music ve Magic Cut adlı bu araçlar, size farklı seçenekler sunarak, sorunsuz bir şekilde videolarınızı istediğiniz formata getirmenize yardımcı oluyor. Bu araçlarla 12 farklı stilde video girişi hazırlayabilirsiniz. Eğer bunlar yetersiz gelirse, Cyberlink’in web sitesinden yeni stilleri indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cyberlink PowerDirector 7 görüntüde yüz ve gözleri otomatik tarayabilen Magic Fix’in kırmızı göz gidermesi ise oldukça başarılı. Video stabilizer özelliği görüntü titremelerinin önüne geçerken, otomatik ışık ve renk dengelemesi, videoların görüntü kalitesini olumlu etkiliyor. DivX biçimini de destekleyen yazılımda, seçeceğiniz farklı efektleri birleştirerek farklı sonuçlar elde edebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Cyberlink PowerDirector 7 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Cyberlink PowerDirector 7 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Cyberlink PowerDirector 7 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.