Toplam Yükleme : 10.707.974

FavBackup Türkçe 1.0.2

  • Boyutu:1970 Kb.
  • Üretici:Saner APAYDIN
  • Tarih:15.07.2009
  • Bu Hafta: 72
  • Toplam:641
%100 İndirin
Aciklama:
FavBackup popüler bir internet tarayıcısı yedekleme aracıdır. Özellikle web tasarım işleriyle uğraşan kullanıcıların büyük bir çoğunluğu tasarladıkları web tarayıcılarının farklı taryıcılarla uyumluluğunu denetlemek için birden çok internet tarayıcısı kullanırlar. Ancak birden fazla tarayıcı kullanırken sık kullanılanlar, eklentiler, çerezler, oturum nesneleri, geçmişte girdiği siteler, kullanıcı adı ve şifreler, formlara girdikleri bilgiler, tarayıcı tercihleri gibi bir çok veriyi her tarayıcı için ayrı ayrı yedeklemek ve bu yedekleri ihtiyaç olduğunda geri yükleme oldukça zaman alıcı ve can sıkıcı bir durumdur.
işte FavBackup programı tüm bu işlemleri tek bir çatı altından yapabilmek için geliştirildi. Programla tarayıcılarınıza ait tüm profil, favori siteler, eklentiler, geçmiş gibi bir çok kişisel veriyi yedeklemek veya yedekleri geri yüklemek mümkün olabilecektir.
FavBackup sihirbaz arayüzü sayesinde kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. Favori Backup programını kullanabilmek için sadece yedekleme ya da geri yükleme seçeneği ile hangi tarayıcıda işlem yapacağınızı seçmeniz yeterlidir. Daha sonra ileri butonuyla işlemi tamamlayabilirsiniz.

Programın desteklediği internet tarayıcıları
Internet Explorer 8
Internet Explorer 7
Internet Explorer 6
Firefox 3.5
Firefox 3
Firefox 2
Opera 9
Safari 4
Safari 3
Google Chrome 3
Google Chrome 2
Google Chrome 1


Bu yamanın çalışması için sisteminizde FavBackup 1.0.2'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce FavBackup 1.0.2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra FavBackup 1.0.2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.