Toplam Yükleme : 10.661.227

The Sims 2 %100 Türkçe

The Sims 2 %100 Türkçe Resmi
  • Boyutu:4093 Kb.
  • Üretici:Oyunyama.com
  • Tarih:10.02.2011
  • Bu Hafta: 1812
  • Toplam:14.213
%100 İndirin
Aciklama:
The Sims 2 için hazırlanmış olan Türkçe Yamadır. Bu yamada oyun tamamen Türkçeleştirilmektedir.
Ek paket kurulması durumunda bazı kısımlar ingilizce olabilir.
Simcity serisinin yaratıcısı Maxis'in elinden çıkan birçok sim oyunundan birisi de The Sims. Satış potansiyelinin çıkmadan önce fark edilmesi ile Electronic Arts'ın dağıtımcılığını üstlendiği The Sims, oyun dünyasında ilk olması ve insanlara "Tanrı" gücü hissini yaşatması ile milyonlarca sattı. Oyunda insanları yönetiyorduk, onların ne yapması gerektiğini belirliyor, evlerini döşüyor hatta evlerini inşa ediyorduk.

Özellikle bayan oyuncu kitlesi tarafından tüm eklenti paketleri dahil kapış kapış satın alınan The Sims'in ikinci ve teknolojik olarak güncellenmiş versiyonunun çıkması için zaman gelmişti. The Sims 2 işte burada sahneye çıktı. Daha gelişmiş grafikler ile gelişmiş yüz animasyonları, çok daha yakından izleyebilme imkanı, çoğaltılmış eşya, yapı malzemesi sayısının yanı sıra asıl yenilik olarak gösterilen şey Simlerin karakterlerinde, görünüşlerinde saklı. Yeni doğan simler kısmen ailelerinden birine çekiyor, genetik özelliklerini nesiller boyu aktarabiliyorlar.

The Sims 2 'de bulunan gelişmiş Sim yaratma aracı ile kullanıcı, kendisine oldukça benzeyen bir tip yaratabilir, burcunu ayarlayarak astrolojiye göre kişilik özelliklerini yaratabilir. Tüm bu özellikleri bir yaşam simülasyonu olan The Sims'e eklediğimizde gerçek hayatta bir sebepten dolayı yapılamayan şeyleri uygulatabilmek, gerçekçi tepkileri görebilmek ile bir nevi "sanal tecrübe" edinebilinir.

Fakat bir yaşam simülasyonu ancak yaşamın kendisi kadar çekici olabilir.

The Sims 2, yoktan bir ev, bir aile, bir hayat, bir geçmiş, bir gelecek yaratma aracı hatta kimilerine göre "hayallerinin evini" kurup içinde yaşamayı hayal etmekten çok daha iyi bir tecrübe.

Link Güncellendi.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde The Sims 2 %100 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce The Sims 2 %100 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra The Sims 2 %100 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.