Toplam Yükleme : 10.704.991

The Sims 3 Türkçe Yama v 2.0

The Sims 3 Türkçe Yama v 2 Resmi
  • Boyutu:7237 Kb.
  • Üretici:Görkem Çetin
  • Tarih:12.02.2012
  • Bu Hafta: 4202
  • Toplam:47.076
%100 İndirin
Aciklama:
Maxis firması tarafından üretilen her versiyonda yılın oyunu seçilen oyunun Türkçe Yaması. ingilizce ağırlıklı bir oyun olduğu için oynamakta zorlananlar için bire bir.
Sinema dünyasından oyun dünyasına uyarlanan yapımlardan biriside The Sims oyunudur. Özellikle çocukların beğeni ile izlediği sinema filmi oyun dünyasında da heyecanla beklendi ve oynandı. Ancak The Sims 2 oyununda kullanılan teknolojilerin biraz geride kalması sebebi ile oyun pek beklenilen ilgiyi uyandıramamıştı. Öyleki oyun için sürekli ek paketler ve güncellemeler yayınlandı.
Eğer Türkçe yamadan hoşlanmadıysanız aşağıdaki dosyayı kurarak TürkçeYamayı iptal edebilirsiniz.
Not: Bu yamanın kurulu olması için sisteminizde TheSims 3 olması gerekmekte ve hiç bir ek paket kurulmamış olması gerekmektedir.
Dosya kendi sunucularımıza şifresiz olarak yüklenmiştir. Beklemeden indirebilirsiniz.Bu yamanın çalışması için sisteminizde The Sims 3 v 2.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce The Sims 3 v 2.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra The Sims 3 v 2.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.