Toplam Yükleme : 10.708.873

Corel VideoStudio Pro X2 Türkçe Yama

  • Boyutu:8870 Kb.
  • Üretici:Cemal DURSUN
  • Tarih:06.08.2009
  • Bu Hafta: 80
  • Toplam:3.463
%100 İndirin
Aciklama:
Corel VideoStudio Pro X2; güçlü bir video düzenleme ve DVD hazırlama programıdır. Program ile çok kolay bir şekilde profesyonel görünümlü DVD video içerikleri oluşturabilirsiniz. Corel VideoStudio Pro X2 bünyesinde barındırdığı birbirinden değerli fonksiyonlarıyla kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlamakta ve bir kaç basit tıklamayla mükemmel video içerikleri oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Hız ve zaman konusunda üstün performans gösteren program kendi kategorisinde görsellik, hız, kolay kullanım, kalite gibi özellikleriyle öne çıkmaktadır.
Corel VideoStudio Pro X2, mükemmel görünümlü ev yapımı videolar için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları size sunuyor. DVD'den mobil cihazlara kadar birçok paylaşım imkanı sunan Corel VideoStudio Pro ile videolarınızı çok kolay bir şekilde düzenleyebilecek, efektler verebilecek ve hazırladığınız videolarınızı arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.
YouTube paylaşım sitesine video yükleme imkanıda sunan program, hazırladığınız videoları anında internet üzerinde yayınlamanıza olanak sağlar. Tüm dijital ortamlardan resim ve görüntü alabileceğiniz programa webcam üzerinden aldığınız videoları da ekleyebilirsiniz. Program ile çok kolay bir şekilde film ya da slayt şovlar hazırlayabilirsiniz.
Corel VideoStudio programının en yeni ve belirgin özelliği HD (High Definition) teknolojisi üzerinde yaptığı çalışmalardır. Program ile HD videoları en yüksek kalitede oluşturabilirsiniz. Corel VideoStudio X2 sürümünde yeni nesil taşınabilir aygıtlar da unutulmamış. iPod, PSP, Zune, Smartphones, PDA gibi popüler taşınabilir aygıtlar için videolar hazırlayabilirsiniz. InterVideo WinDVD Player yazılımını da içeren komple video çözüm merkezi olan Corel VideoStudio Pro X2, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm video düzenleme araçlarını tek çatı altında size sunuyor.
Corel VideoStudio Pro X2 Programının Öne Çıkan Bazı Özellikleri
VideoStudio Editor
Video Düzenleme ve disk yönetimini popüler formatlarda sizlere sunar. HDV ve AVCHD desteklidir. Bir filmi istediğiniz gibi parçalama ve aradan bir kısmını alarak yine movie formatında farklı kaydedebilirsiniz.
Movie Wizard
Movie Wizard aracıytla birkaç basit tıklamayla komple filmler oluşturabilirsiniz.
DV-to-DVD Wizard
DV-to-DVD Wizard videoları direkt olarak dijital ortama aktarmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Blu-Ray ve AVCHD diskleri de başarılı bir şekilde kaydedebilirsiniz.
Supplementary content
Gelişmiş tema kütüphanesi, klipler, animasyonları, menüleri ve efektleri ile zengin içerik desteği sunar.
Bonus NewBlue® Film Effects
5 filtrenin de dahil olduğu 81 farklı efekt seçeneği sunan program mükemmel geçiş efektleri ile videolarınızı ve resimlerinizi canlandırmaya yeterlidir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Corel VideoStudio Pro X2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Corel VideoStudio Pro X2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Corel VideoStudio Pro X2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.