Toplam Yükleme : 10.658.748

Bus Driver Türkçe Yama

  • Boyutu:16024 Kb.
  • Üretici:Alperen Berat DURMUŞ
  • Tarih:08.08.2009
  • Bu Hafta: 51
  • Toplam:1.274
%100 İndirin
Aciklama:
SCS Software tarafından geliştirilen Bus Driver bir araba similatör oyunudur. Oyunda siz bir otobüs şöförünü canlandırıyorsunuz. Amacınız belirli noktadaki yolcuları alıp, başka bir noktaya kazasız belasız götürmektir. Oyunda bir şöförden beklenen tüm davranışlar sizden de bekleniyor. Trafik ışıklarına uymak, ani fren yapmamak, şerit değiştirirken sinyal vermek, doğru yolda ilerlemek gibi.
Trafik kurallarına bağlı olarak oyunu oynamaya çalışacaksınız. Yaptığınız her hata eksi olarak toplam puanınızdan düşüyor. Ama kurallara iyi bir şekilde uyduğunuz zaman, ekstra puanlar alıyorsunuz. Aslında önemli olan yolcuların memnuniyeti. Zaten hemen sol üst köşede yolcuların durumunu gösteren bir yüz var. Buradan kızgın oldukları veya memnun oldukları görülebiliyor.

Oyunda ilerledikçe gideceğiniz yol uzuyor ve otobüsler çeşitleniyor. Yolcularımız daha farklı oluyor. İlk bölümlerde genelde şehir içindeki taşımacılıkta görev alıyorsunuz. Daha sonra ise şehir içinden dışına doğru çıkıyorsunuz. Bazen normal yolcular yerine mahkumların nakledilmesi, öğrenci servisi gibi değişik görevlerde de rol alıyorsunuz. ilk başlarda diğer yollar ve otobüsler kapalı, ama bunlar zamanla açılıyor. Aslında genelde gitmeniz gereken yol belli, zaten işaretlerle kendini belli ediyor. Ancak isterseniz yol dışına çıkıp tur atabilirsiniz, oyun otomatik olarak zorunlu yola sizi döndürmüyor. Ama "Wrong Way" yanlış yol olarak puanlarınız eksiliyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Bus Driver 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Bus Driver 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Bus Driver Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.