Toplam Yükleme : 10.707.973

Winamp 2.81

  • Boyutu:361 Kb.
  • Üretici:AycanDiZAYN
  • Tarih:02.05.2003
  • Bu Hafta: 92
  • Toplam:5.779
%100 İndirin
Aciklama:
Winamp 2.81 Mp3 Çaların Türkçe versiyonu. Yeni versiyonda bazı bilgisayarlarda yaşanan winamp.exe geçerli bir win32 uygulaması değil hatası giderildi. Çalışması için bilgisayarınızda Winamp'ın 2.7 veya üstü versiyonun yüklü olması gerekiyor. Eğer yoksa siteden hemen bir tane edinebilirsiniz. Winamp'ın 3 versiyonu çıktı ama Nullsoft hala 2.x serisinin yeni versiyonlarını çıkarmaya devam ediyor, çünkü daha hızlı çalışan ve en çok bilinen versiyon 2.x serisi. Winamp'ı bilmeyen PC kullanıcısı yok gibi ama yine de özelliklerini sıralayalım: Sadece mp3 çalmıyor, desteklediği ses formatları WAV, WMA, ASF, MID, VOC, IT, XM, S3M, STM, MOD, DSM, MED, FAR, ULT, MTM, 669, MP2, MPG, CDA, M3U, PLS, ASX ve Audio CD. Bunlara ilaveten plug-in desteğiyle yeni formatları da çalmasını sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca bu formatları wav formatına da çevirebiliyorsunuz. Şarkı listesi sayesinde istediğiniz parçaları sırayla veya listeden rasgele seçimle kesintisiz çaldırabiliyorsunuz. Yine plug-in'ler sayesinde ses efektleri ve müziğin ritmine göre görsel efektler yaratabiliyorsunuz. Ayrıca ID3 Tag'leri düzenleyebilir, Mini Browser'ı sayesinde nette dolaşabilirsiniz. Winamp'ın görünümünü beğenmediyseniz, sitesinden indirebileceğiniz binlerce skin'den istediğinizi kullanabilirsiniz. Ses efekt ve görüntü plug-in'leri www.winamp.com'da birçok çeşitiyle sizi bekliyor. Winamp’ın dosya boyutu çok küçük ve bu sayede böylesine yetenekli olan program çok hızlı çalışıyor; tüm bu özellikleriyle rakipleri arasından sıyrılmayı da rahatlıkla başarıyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Winamp 2.81'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Winamp 2.81 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Winamp 2.81 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.