Toplam Yükleme : 10.656.535

Cyberlink Power2Go 6 Türkçe Yama

  • Boyutu:1268 Kb.
  • Üretici:Cemal DURSUN
  • Tarih:15.08.2009
  • Bu Hafta: 129
  • Toplam:2.810
%100 İndirin
Aciklama:
Power2Go 6 Cyberlink firmasının üretip geliştirdiği CD-DVD-Dosyalarınızı yazma işlemlerinizi gerçekleştirilebileceğiniz profesyonel bir yazılımdır. Program basit ve renkli arayüzü ile kullanıcıların tüm CD/DVD yazma işlemlerini kolayca yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Programın (skin) Arayüz desteği sayesinde görünümünü kişiselleştirebilirsiniz. Masaüstüne yerleştirdiği küçük araç çubuğuna dosyaları sürükleyip-bırakarak direkt yazdırabiliyorsunuz.
Cyberlink aslında işini iyi bilen bir multimedia işleme programcısıdır. Nero gibi yaygın kullanılan bazı programlar multimedia merkezi olarak hizmet veriyorlar. Yani ses ve video dosyalarını işleyebililen, kesip birleştirebililen, formatlarında değişiklikler yapabilen, DVD menüleri hazırlayabilen, dahili video player ile video izleme imkanı sunan, CD-DVD yazma işlemi yapabilem komple bir program sunuyorlar. Aslında bilgisayar kullanıcılarının çoğu böyle dev multimeya paketlerine gereksinim duymazlar. Bir çoğu sadece film izlemek ister ya da sadece DVD kopyalamak ister. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğu küçük ama kullanışlı yazılımlar aralar. Kullanmadığı diğer eklentiler için para ödemek ya da sistemlerini yormak istemezler. işte Cyberlink bu konuda dört dörtlük hizmet veriyor. Tüm multimedya işlemlerini yapabilen yazılımları üreten yazılım devi bu yazılımları entegre olarak değilde ayrı ayrı kullanıcıya sunuyor.

Power2Go sadece CD, DVD gibi depolama aygıtlarına kopyalama işlemlerini yerine getirmek için tasarlanmış küçük ve etkili bir araçtır. Program dosya, video, fotoğraf ve müzik gibi öğeleri CD/DVD'ye yazabilir, CD/DVD kopyalama işlemlerini hızlı bir şekilde yerine getirebilir. Power2Go overburn dışındaki özel yazma seçeneklerinden yoksundur. Yazılım, CD-Extra ve Mixed Mode'da sorunsuz çalışıyor. Müzik CD'lerindeki parçalar kolayca riplenebiliyorken, yeniden düzenlemeye yönelik bir seçenek sunulmuyor. Power2Go, Video DVD oluşturmak istiyen kullanıcıların temel gereksinimlerini karşılıyabiliyor. DVD şablonlarına sahip programda şablon sayısı sınırlı.

Daha şimdiden Blu-ray ve HD-DVD yazma özelliğiyle donatılan Power2Go, Blu-ray diski tanıma konusunda hiçbir sorun çıkartmıyor. Tabi bu konuda daha çok gelişim göstermesi gerekiyor. Gelecek nesil teknoloji ile uyumluluğu göze çarpan program bu tür programlar arasında çok başarılı bir alternatif.

Programın Fonksiyonları

Programda Arama Yapmak
Arama modu sayesinde anahtar cümleyi yazarak istediğinizi kolaylıkla bulabileceksiniz. Yazılan kelimeyi kullanılan veya oluşturulacak öğenin içinde arayarak size gösterir.

Disk Kapasitesi Göstergesi
Gösterge sayesinde CD veya DVD'ye göre yapabileceğiniz işlem kapasitesini, kalan işlem alanı gibi bilgileri görebilir işlem devamını ona göre ayarlayabilirsiniz.

Video - Fotoğraf Oluşturmak
Burada oluşturduğunuz videoların formatlarını ayarlayabilir, NTCS veya PAL olarak ayarlayabilirsiniz. Disk görüntüsünü Kaydet seçeneğini işaretleyerek fotoğraflarınızı ayrıca diske yedekleyebilirsiniz. Ses dosyalarınızın formatlarını seçebilirsiniz. (Örnek; LPCM veya Dolby Digital gibi)

Ses Dosyaları Oluşturmak
Oluşturduğunuz Mp3'lerin Boyutunu - Süresini görebilirsiniz. Otomatik değiştirme özelliği ekleyebilirsiniz. Bunun için Auto-generate playlist seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir.

Güvenlik Sistemi
Programın en önemli özelliklerinden biriside hiç kuşkusuz işlem yapabilme olanağını kısıtlayan Güvenlik Şifresi özelliğidir. Girilen şifre haricinde hiçbir şekilde programa giriş yapılamıyor, yapılan işlemler ve oluşturulan öğeler görüntülenemiyor.

Programın Başlıca Özellikleri

Video ve Fotoğrafları basit bir şekilde müzikli Slayt CD'si olarak hazırlayabilirsiniz.
Hazırladığınız Filmleri CD veya DVD'ye yazdırabilirsiniz.
Silinebilir CD ve DVD gibi ortamlardan bilgileri silebilir
Disk imaj dosyası oluşturabilir ve çoklu kayıtlarda kulanabilir
MP3, WMA ve WAV formatındaki müzik dosyalarını CD'ye yazdırabilirsiniz.
Rip özelliği ile müzik CD'lerini bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
Videolarınız hiçbir şekilde sıkıştırarak kalitelerini bozmaz.
Arka fon müziği oluşturabilirsiniz.
CD metini girişi destekleme özelliğine sahiptir.
Ses dosyalarınızı dönüştürebilirsiniz.
Parça müzik ve video dosyaları oluşturabilirsiniz.
Ses CD'leri oluşturabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Cyberlink Power2Go 6 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Cyberlink Power2Go 6 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Cyberlink Power2Go 6 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.