Toplam Yükleme : 10.657.387

Cyberlink PowerDirector Ultra 8 Türkçe Yama

  • Boyutu:26143 Kb.
  • Üretici:Cemal DURSUN
  • Tarih:28.08.2009
  • Bu Hafta: 343
  • Toplam:5.852
%100 İndirin
Aciklama:
Cyberlink PowerDirector 8, Cyberlink firması tarafından geliştirilmiş bir video düzenleme ve derleme yazılımıdır. Video konusunda uzman bir kuruluş olan Cyberlink, çeşitli video işleme ve görüntüleme yazlımlarıyla piyasada önemli bir yer ediniyor.
Cyberlink, PowerDirector 8 ile DivX ve HD videolarınızı düzenleyebilmeniz için, mükemmel bir program sunuyor. Cyberlink PowerDirector 8 ile kullanıcılar kendi videolarını düzenleyebilir ve düzenledikleri bu videoları DVD veya Blu-ray disklere kaydedebilirler. Cyberlink Power Director 8 video içeriğinin düzenlenmesinde çevrimiçi DirectorZone veritabanına erişebiliyor ve buradan diğer kullanıcılar tarafından hazırlanmış DVD menülerini, efektleri ve çerçeveleri indirip kendi projelerinde kullanabiliyorlar. Program Flickr ve Freesound veritabanına da erişim sağlayabiliyor. Bu özelliği ile el yapımı videolarınızı fotoğraf ve ses efektleri ile süsleyebilirsiniz.

Program HDV kameralardan yüksek çözünürlüklü içeriği kaydedip bunu özel efektler ve alt menülerle zenginleştirebiliyor. Hazırladığınız video filmlerinizi tercihe göre Blu-ray disk, DVD, AVCHD disk, iPod veya PSP aktarılabiliyorsunuz. isterseniz tüm bu çalışmanızı direkt program üzerinden YouTube ve Facebook gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Yazılım videoları optimize etmek için kullanıcılara farklı seçenekler sunuyor. Sarsıntılı çekimler için tamamlayıcı görüntü dengeleme, beyaz dengesi, renk ayarlama ve aydınlatma gibi seçenekleri başarıyla kullanabilirsiniz. Cyberlink geliştirdiği TrueTheater teknolojisi sayesinde SD videoları HD kalitesinde çıktı olarak almanıza olanak sağlar. Tüm bunların yanında Cyberlink TrueTheater teknolojisi en son gelişmiş 3D Surround ses teknolojilerini destekler.

Cyberlink video oluşturabilmek için yapacağınız işlem sayısını ve süresini en aza indiriyor. Video işleme programları, yapacağınız işlemler için önemli bir zaman dilimine ihtiyaç duyar. Program altı farklı video işleme aracına sahip. Magic Style, Magic Fix, Magic Clean, Magic Motion, Magic Music ve Magic Cut adlı bu araçlar, size farklı seçenekler sunarak, sorunsuz bir şekilde videolarınızı istediğiniz formata getirmenize yardımcı oluyor. Bu araçlarla 12 farklı stilde video girişi hazırlayabilirsiniz. Eğer bunlar yetersiz kalırsa, Cyberlink’in kendi web sitesinden yeni stilleri indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cyberlink PowerDirector 8 görüntüde yüz ve gözleri otomatik tarayabilen Magic Fix’in kırmızı göz gidermesi ise oldukça başarılı. Video stabilizer özelliği görüntü titremelerinin önüne geçerken, otomatik ışık ve renk dengelemesi, videoların görüntü kalitesini olumlu etkiliyor. DivX biçimini de destekleyen yazılımda, seçeceğiniz farklı efektleri birleştirerek farklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

PowerDirector 8, fotoğraflarınızdan slayt gösterileri oluşturmanıza yardımcı olur. Bu konuda da hayli iddialı olan program, düğün, nişan, sünnet, mezuniyet gibi önemli anlarınızı video tadında izleme imkanı sunar. Resimler arası çok hoş geçiş efetleri sağlayan program, slayt gösterinize alt yazı, başlık, fon müziği ekleme gibi bilinen tüm popüler slayt işlemlerini başarı ile yerine getirmektedir. Üstelik tüm bunları üstün Cyberlink teknolojisiyle kalite kaybı olmadan yapabilmektedir.

PowerDirector 8 ile gelen yeni özelliklerden biriside Particle Effects aracıdır. Bu araç sayesinde videolarınıza ve resimlerinize kar yağdırma efekti, yıldız efekti, ışıltı efekti, damlacık efekti vb. birbirinden farklı efektler eklemeniz mümkün olabilecektir. Bu özelliği çok seveceğinizden eminiz.

Cyberlink PowerDirector 8 çok uzun süren video düzenleme ve dönüştürme işlemlerini bilgisayarınızda planlayarak otomatik olarak yapabilir ve işlemler bittiğinde projenizi istediğiniz gibi kaydederek bilgisayarınızı kapatabilir.

indireceğiniz Cyberlink PowerDirector Ultra 8 türkçe yama dil eklentisi ile Cyberlink PowerDirector Ultra 8.00.1930 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Cyberlink PowerDirector Ultra 8 TR yama eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Cyberlink PowerDirector Ultra 8 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Cyberlink PowerDirector Ultra 8 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Cyberlink PowerDirector Ultra 8 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.