Toplam Yükleme : 10.654.786

DupliFind 1.0.2.0 Türkçe

DupliFind 1.0.2.0 Türkçe Resmi
  • Boyutu:4120 Kb.
  • Üretici:SHURZAN SOFT
  • Tarih:01.09.2009
  • Bu Hafta: 45
  • Toplam:625
%100 İndirin
Aciklama:
Aynı programın defalarca kurulduğu aynı dosyaların diske defalarca kaydedildiği bilinen bir şey.
Bu bilgisayar kullanıcılığında uzman olanların da ne kadar dikkatli olsa da kaçamadığı bir durumdur. Kimi zaman aynı dosyanın diskinizde olmasına rağmen yeni kaydedilecek dosya adı veya uzantısının farklı olması bu konuda aldatıcı olmaktadır.

DupliFind kendi kategorisinde en başarılı programdır. Daha önce düşünülmemiş bir çok özelliği bulunmaktadır: Multi Thread çalışması, veri tabanı oluşturması, ön izleme modülü, dosya türlerine göre kategorize, çoklu dil desteği, dosyaları gruplama, dosyaları silme seçeneği, sürükle bırak olanağı, arama sırasında olayların görüntülenmesi, sistem dosyaların da dikkatli olması, dosya sahipliği konusunda özen göstermesi ve en önemlisi kopya belirlemede kılı kırk yaran hassasiyeti.

Borland BDS ortamında C++ yazılım dili ile Yaşar İsmail AKTAŞ tarafından bilgisayar veri disklerindeki kopya dosyaları bulmak ve yönetmek için yazılmış ticari bir yerli yazılımdır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde DupliFind 1.0.2.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce DupliFind 1.0.2.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra DupliFind 1.0.2.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.