Toplam Yükleme : 10.708.836

Flashget 3.2 ve Türkçe Yama

Flashget 3.2 ve Türkçe Yam Resmi
  • Boyutu:10748 Kb.
  • Üretici:SerkaN Kayı, Asistan:Muqe
  • Tarih:08.09.2009
  • Bu Hafta: 74
  • Toplam:1.423
%100 İndirin
Aciklama:
Flashget internet üzerinden dosya, doküman, müzik, film gibi verileri indirmenize yardımcı olan popüler bir indirme yöneticisidir. Flashget dünyaca ünlü bir download yöneticisi olup tüm dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır.
Flashget 3.2 web sayfalarındaki linkleri izler ve bu linklerden birine tıkladığınızda otomatik olarak devreye girerek dosyayı indirmeye başlar. Program exe, zip, rar, bmp, jpeg, gif, mp3, mpeg, avi, doc, mdb, xls, ppt, flv gibi dosya uzantılarına karşı duyarlı olup tıkladığınız linkte bu tür dosyalar varsa program otomatik olarak devreye girer. isterseniz dosya türlerine yenilerini ekleyebilir ya da dosya türlerinden duyarlı olmasını istemediklerinizi çıkarabilirsiniz. Pano izleyici ile windows panosuna kopyalanan link, Flashget tarafından otomatik olarak algılanır ve indirme işlemi için kullanıcıyı yönlendirir.
Flashget 3 indirmek istediğiniz dosyaları bir sıraya koyar ve listedeki dokümanların tamamını süratle indirir. internet hızınıza bağlı olarak programın aynı anda indirebileceği dosya sayısını arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Flashget indirilecek bir dosyayı bir kaç parçaya ayırır ve her parçaya ayrı bir bağlantı kurarak indirme işlemini daha hızlı yapabilir.
Eğer isterseniz tüm indirme işlemleri bittiğinde bilgisayarı otomatik olarak kapatmasını sağlayabilir ya da zamanlanmış görev fonksiyonunu kullanarak indirme işlerini bilgisayarı kullanmadığınız bir zaman diliminde gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Yine kullanıcı tercihine bağlı olarak indirilen dosyayı otomatik olarak virüs tarayıcınızı kullanarak virüslere karşı taratabilirsiniz. Flashget 3.2 herhangi bir nedenle indirme işlemi yarım kaldığında sonraki açılışta yarım kalan indirme işlemine kaldığı yerden devam edebilir. Bu özelliği kullanabilmek için yarım kalan indirme işlemini dosyanın bulunduğu sunucu bilgisayarın da desteklemesi gerekmektedir.
Flashget 3.2 ile Gelen Yenilikler
Müzik, video ve diğer medya dosyalarında değişiklik zamanı eklendi
Yeni bir iletişim kutusu
EMule görevi ile ilgili çeşitli sorunlar giderildi
Dosya tarihi ve yolunu kaydetme iletişim kutusunda yenilik
Windows 7 desteği eklendi
Video önizleme
Flashget 3 Programının Başlıca Özellikleri
Tek tıklamayla indirme kolaylığı
Yarım kalan indirme işlemlerini kaldığı yerden devam ettirebilme (resume) özelliği
BitTorrent (BT) desteği
Opera eklentisi ile Opera ve Netscape desteği
Arayüz temasını (skin) değiştirebilme imkanı
Parçalı (maksimum 10 parça) indirme özelliği
%100'den %500'e varan indirme hızı
Aynı anda 8 farklı dosyayı indirebilme
Dosyaları otomatik olarak kategorilere ayırabilme
En hızlı alternatif sunucuyu otomatik olarak belirleyebilme (mirror)
Otomatik çevirmeli bağlantı sağlama
indirme işlemi tamamlandığında internet bağlantısını otomatik olarak kesebilme yeteneği
Tüm indirme işlemleri tamamlandığında otomatik olarak bilgisayarı kapatabilme özelliği
Görev zamanlayıcı desteği ile indirme zamanını planlayabilme
indirme hız sınırını ayarlayabilme
Otomatik yazılım güncelleyebilme
Çok fonksiyonlu ve kolay kullanımlı kullanıcı arayüzü
indirme durumunu detaylı ve sürekli görebilme
4GB'tan büyük dosyaları destekleyebilme
SWF flash dosyalarını indirebilme desteği
Arama araç çubuğu
Pano izleyici


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Flashget 3.2 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Flashget 3.2 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Flashget 3.2 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.