Toplam Yükleme : 10.708.835

Grand Theft Auto (GTA) San Andreas Trabzon City 2 Yaması [Tek Link - Direk indir]

Grand Theft Auto (GTA) San Resmi
  • Boyutu:228010 Kb.
  • Üretici:Tayfun KUMAŞ
  • Tarih:27.02.2012
  • Bu Hafta: 1997
  • Toplam:12.810
%100 İndirin
Aciklama:
Grand Theft Auto (GTA) San Andreas için yapılmış mod paketlerinden birini daha sizlere sunuyoruz. GTA San Andreas Trabzon City yamasıyla Trabzon sokaklarında dolaşabilecek, arabayla gezebilecek ve Trabzon'un en güzel alışveriş merkezlerinde alışveriş yapabileceksiniz.
Grand Theft Auto (GTA) San Andreas Trabzon City 2 Mod ile kimi zaman UFO gemisine kimi zaman alışveriş arabasına kimi zamanda Trabzon sokaklarında özgürce dolaşabileceksiniz. Yama Trabzon temasından ek olarak bir çok yeni özellik ile de göz dolduruyor. %100 Türkçe olması ise ayrıca güzel.

Grand Theft Auto (GTA) San Andreas Trabzon City 2 Mod Özellikleri

Araba, Gemi ve Uçakların Tümü Yenilendi
Türk Araçları Eklendi(Serçe, Kartal SLX vb.)
Bazı Bölgedeki Otobüsler İETT olarak Değiştirildi
Bazı Uçaklar THY Uçağına Dönüştürüldü
Arabaların Plakalarının %60'ı Türk Plakası
Taksiler Çiçek Taksi Olarak Değiştirildi
Ambulans ve İtfaiye Yenilendi
Polis Arabalarının Tümü Değiştirildi Ve Türk Polis Arabaları Eklendi
SWAT, Polis Helikopteri Türkçe Olarak Değiştirildi
Need For Speed Most Wanted'daki BMW Eklendi
Şehirlerdeki Polis Departmentleri Emniyet Müdürlüğü Kasaba ve Küçük Yerleşim Birimleri Polis Karakolları Eklendi
Oyundaki Silahlar Tümü Yenilendi
Vinewood yazısı Hollywood oldu
Las Ventuastaki Piramit Yenilendi
Modifiye Dükkanları Yenilendi ve Türkçe Oldu
Bazı Bölgedeki Yolların Yeni Şekli ve Rengi Değiştirildi
Oyunda Yer Alan Üç Stadyum Trabzonspor, Galatasaray ve Fenerbahçe Stadyumu Oldu
Carl Johnson'un evine yeni görünüm verildi
Carl Johnson'un San Fierro'daki garajı İstanbul Park Resimleriyle Donatıldı
Carl Johnson'un Aterisi Playstation2 Oldu ve Üç Yeni Oyun Eklendi
Carl Johnson'un Cep Telefonu Değiştirirdi
Jizzy'nin Strip Kulübü Yenilendi
Gazino (Casino) lardaki Kumar Kartları Yenilendi
Sağda Solda Yer Alan Billoboartlar ve Reklamlar Yenilendi
Uyarı Levhaları Türkçe Olarak Yenilendi
Berberlerdeki Tıraş Şekilleri Değiştirirdi
Dövmelere Yeni Görünüm Verildi
Mağazalardaki Kıyafetler Değiştirirdi
Pislick Mağazaları Eklendi
Milka ve Ülker Fabrikaları Eklendi
GYM Salonları "Pusat" Filmine Özel Olarak Yenilendi
Cj Artık Trabzonspor, Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Milli Takım Formaları ve Sagopa Kajmer’in Kıyafetlerini ve Örümcek Adam Kostümü Giyebilecek
BMX ve Dağ Bisikleti Yenilendi ve Daha Güzel Bisiklet Eklendi
Denizin Rengi, Ayın Şekli ve Araba Farlarının Rengi Değiştirirdi
Türkçe Yama Geliştirildi Ve Oyun Full Türkçe Oldu
Paralar "$" yerine "YTL" oldu
Bazı Bölgelerdeki Bayraklar Ay Yıldızlı Türk Bayrağı Oldu
Hız Sınırı Kalktı (Bisiklet ile Tren Aynı Hızda Gidecek)
Yiyecek Satın Aldığımız Yerler Popüler Firma Adı Oldu
KURULUM:
Yamayı kurmaya başlamadan önce GTA San Andreas oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Daha sonra sırasıyla aşağıdaki adımları uygulayın.

GTA Trabzon City 2 Eklentisi iki ayrı parçadan oluşmaktadır. Her iki parçayıda rapidshare sunucusundan aynı klasöre indirin
indirdiğiniz parçalardan GTA-SanAndreas-TrabzonCity2_TayfunKey.part1 dosyasına sağ tıklayarak "Buraya Çıkart" seçeneği ile yamayı çıkarın.
Şimdi klasörde GTA-SanAndreas-TrabzonCity2_TayfunKey isimli yeni bir klasör oluşacaktır.
Eğer sisteminizde Microsoft Net Framework 1.1 yada daha üstü bir sürüm yüklü değilse yeni klasörün içerisindeki Microsoft Net Framework 1.1.rar dosyasında bulunan Microsoft Net Framework 1.1.exe dosyasını çıkararak çalıştırın ve bilgisayarınıza kurulumunu yapınız.
GTA TrabzonCity2 Burdan Yükle! isimli klasörü girin ve GTATrabzonCity2.exe dosyasını çalıştrın. Hedef klasör olarak oyunu kurduğunuz dizini seçin (varsayılan olarak "C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas") ve yükle butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.
Karşınıza aynı dosyadan var değiştirilsin mi diye pencere gelecek tümüne evet diyip kurulumu tamamlayın
IMGTool.zip içerisinde bulunan exe dosyasını yani IMG TOOL'u açıp open (Ctrl+L) yapıp "\Rockstar Games\GTA San Andreas\models" klasöründe bulunan player.img dosyasını açın Commands menüsünden Rebuild Archive yapın çıkan ekrana evet diyin ve taramanın bitmesini bekleyin tarama bittikten sonra exit yapın ve programdan çıkın
Daha sonra spark.rar dosyasını çıkarın ve içerisinde bulunan Spark.exe programını açıp File\Open yapıp \Rockstar Games\GTA San Andreas\models klasöründe bulunan player.img dosyasını açıp Actions menüsünden Import yapıp indirmiş olduğunuz "GTA TrabzonCity2 Burdan Yükle!" klasörünün içindeki player.img-yeni klasörünün içine girin ve içindeki tüm dosyaları (shift+end) yaparak seçip aç butonuna tıklayın ve dosyaların yüklenmesini bekleyin birkaç dakika içerisinde dosyalar yüklenecektir. Yükleme bittikten sonra Save (Ctrl+S) yaparak kaydedip programdan çıkın.
IMGTool.zip içerisinde bulunan exe dosyasını yani IMG TOOL'u açıp open (Ctrl+L) yapıp "\Rockstar Games\GTA San Andreas\models" klasöründe bulunan gta3.img dosyasını açın Commands menüsünden Rebuild Archive yapıp çıkan ekrana evet diyip tarama bitene kadar bekleyin tarama bittikten sonra exit yapıp programdan çıkın.
Daha sonra az önceki Spark.exe programını açıp "File\Open yapıp \Rockstar Games\GTA San Andreas\models" klasöründe bulunan gta3.img dosyasını açıp Actions menüsünden import yapıp indirmiş olduğunuz GTA Trabzon City2 Burdan Yükle! klasörünün içindeki gta3.img-Yeni 01 klasörünün içine girin ve içindeki tüm dosyaları (shift+end) yaparak seçip aç butonuna tıklayın ve dosyaların yüklenmesini bekleyin yükleme yaklaşık 5 dakika kadar sürecektir bu esnada programın donduğunu düşünüpte kesinlikle programı kapatmayın aksi halde mod kurulamayacağı gibi yüklü olan orjinal oyununda bozulmasına neden olacaktır. Sizin yapmanız gereken sabırla dosyaların yüklenmesini beklemek olacaktır yükleme bittiğinde Save (Ctrl+S) yaparak kaydedin ve programdan çıkmadan tekrardan Actions menüen Import yapıp indirmiş olduğunuz GTA Trabzon City2 Burdan Yükle! klasörünün içindeki gta3.img-Yeni 02 klasörünün içine girin ve içindeki tüm dosyaları diğerine yaptığımız gibi (shift+end) yaparak seçip aç diyin ve dosyaların yüklenmesini bekleyin yükleme yine yaklaşık 4-5 dakika kadar sürecektir ve bu esnada diğer dosyadada yaptığımız gibi yüklenmsini bekliyoruz yani program dondu PC dondu diye düşünüpte kesinlikle programı kapatmayın yükleme bittiğinde ise Save (Ctrl+S) yaparak kaydedip programdan çıkın.
Bu işlemler bittikten sonra artık oyunu oynamaya başlayabilirsiniz kurulum başta biraz karışık gelebilir ama aslında çokta zor değildir bu mod işlerine alışık olanlar eminimki fazla uğraşmadan modu kuracaklardır. Ama ne kadar kolay olduğunu öğrenince kurulumu okumana gerek kalmayacak.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Grand Theft Auto (GTA) San Andreas Trabzon City 2 [Tek Link - Direk indir]'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Grand Theft Auto (GTA) San Andreas Trabzon City 2 [Tek Link - Direk indir] 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Grand Theft Auto (GTA) San Andreas Trabzon City 2 [Tek Link - Direk indir] Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.