Toplam Yükleme : 10.657.629

VanBasco's Karaoke Player ve Türkçe Yaması

VanBasco's Karaoke Player  Resmi
  • Boyutu:1060 Kb.
  • Üretici:Hakan Ateş
  • Tarih:27.09.2009
  • Bu Hafta: 62
  • Toplam:1.123
%100 İndirin
Aciklama:
VanBasco's Karaoke Player için hazırlanmış Türkçe Yamadır.
VanBasco’s Karaoke Player, Karaoke (KAR) ve standart MIDI (MID) dosyalarını çalar. Yazı tipini, rengi ve arka plan resmini değiştirmenize izin veren tamamen özelleştirilebilir bir Karaoke penceresine sahiptir. Lirikler tam ekranda ya da boyutu ayarlanabilir bir pencerede gösterilebilir. Tempo değiştirme, ses ayarı ve anahtar da mevcuttur. Sesi kapatabilir ya da solo kişi seslerini çalabilirsiniz. Notaları, ses düzeylerini ve enstrümanları gösteren gerçek zamanlı bir MIDI çıktı görüntüleyici vardır. Ek piyano görüntüsü notaları büyük bir piyano klavyesi üzerinde gösterir. Kolaylıkla şarkı listeleri oluşturabilir. vanBasco’s Karaoke Player skin desteğiyle bir grafik ara yüze sahiptir ve Netscape ve Microsoft Web tarayıcılarıyla bütünleşir. Ayrıca tam yükleme ve kaldırma desteği sunar.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde VanBasco`s Karaoke Player ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce VanBasco`s Karaoke Player ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra VanBasco`s Karaoke Player ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.