Toplam Yükleme : 10.708.834

Ashampoo WinOptimizer 6.50 Türkçe Yama

Ashampoo WinOptimizer 6.50 Resmi
  • Boyutu:183 Kb.
  • Üretici:Cemal DURSUN
  • Tarih:27.09.2009
  • Bu Hafta: 63
  • Toplam:1.050
%100 İndirin
Aciklama:
Ashampoo® WinOptimizer 6.50 Windows işletim sistemi için geliştirilmiş popüler bir bilgisayar optimizasyon aracıdır. Zaman içerisinde yavaşlamaya başlayan bilgisayarınızın eski günlerdeki gibi yine hızlı bir şekilde açılıp kapanmasını, verdiğiniz komutları anında yerine getirmesini istiyorsanız bu tür bir sistem bakım aracına ihtiyacınız vardır.
Kurduğunuz her program sistemi biraz daha şişirir. Özellikle sistemden kaldırdığınız programların geride bıraktıkları artıklar bilgisayarınızda zaman içerisinde önemli performans kayıplarına yol açmaktadır. internet tarayıcı eklentileri, virüsler, temp dosyaları, hatalı kayıt defteri girişleri gibi bir çok nedenle bilgisayarınız yavaşlar, geç açılır, geç kapanır ve komutlarınıza gerekli olan tepkileri veremez duruma gelir.

Ashampoo WinOptimizer 6.50 ile Windows XP ve Windows Vista işletim sistemleri üzerinde büyük değişiklikler yaparak bilgisayarınızın hız ve performansını arttırabilirsiniz. Piyasadaki en iyi sistem bakım araçlarından birisi olan Ashampoo WinOptimizer ile bilgisayarınızı ilk günkü performansına kavuşturabilirsiniz. İçinde Sistem temizliği, RAM birleştirme , Hard Disk birleştirme gibi bir çok özellik barındıran bu program işletim sisteminizi oldukça rahatlatacak, gereksiz yüklerden kurtaracak ve sisteminizin hızlanmasını sağlayacaktır.
Ashampoo WinOptimizer 6.50 Programının Önemli Fonksiyonları

Cleaning Tools - Temizlik Araçları
Tuning Tools - İyileştirme Araçları
File Tools - Dosya Araçları
Tweaking Tools – Sistem Hızlandırma Araçları
Ashampoo WinOptimizer 6.50 Programının Başlıca Özellikleri

Sürücüdeki gereksiz dosyaları temizler
Kayıt Defterini düzenler
IE gereksiz dosyalarını temizler
Gereksiz DLL dosyalarını temizler
Başlangıç dosyalarını düzenler ve temizler
Popup Engelleyici olarak görev yapar
Dosyaları düzeltir, düzenler
Spam Engelleyici olarak görev yapar


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Ashampoo WinOptimizer 6.50 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Ashampoo WinOptimizer 6.50 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Ashampoo WinOptimizer 6.50 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.