Toplam Yükleme : 10.660.987

Wolfenstein Türkçe Yama

Wolfenstein Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:8146 Kb.
  • Üretici:EDELYE
  • Tarih:06.10.2009
  • Bu Hafta: 719
  • Toplam:2.735
%100 İndirin
Aciklama:
Wolfenstein oyunu için hazırlanmış Türkçe Yamadır. 2009 yılında piyasaya çıkmış oyunu daha kolay oynamak istiyorsanız bu yamayı denemenizi öneririz.
Oyun Konusu:
İkinci Dünya Savaşında Nazilerin dünya dışı bir takım güçleri keşfetmesi ve bunları kullanmaya başlaması ile Nazilere karşı diğer devletlerden gönderilen birliklerin verdiği mücadeleyi konu almakta.
Oyun boyunca kazandığınız başarılar sonucunda bu güçleri kendinizde kullanmaya başlıyorsunuz. Bir kentin farklı bölümlerinde rahatça dolaşarak görevler üstleniyor ve bunları tamamlamaya çalışıyorsunuz.
Yama Şifresi: 102354


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Wolfenstein 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Wolfenstein 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Wolfenstein Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.