Toplam Yükleme : 10.656.535

Hour of Victory Türkçe Yama

Hour of Victory Türkçe Yam Resmi
  • Boyutu:1105 Kb.
  • Üretici:TURKISHE
  • Tarih:16.10.2009
  • Bu Hafta: 114
  • Toplam:1.223
%100 İndirin
Aciklama:
nFusion tarafından tasarlanıp hazırlanan ve Midway tarafından dağıtılan Hour of Victory klasik savaş konulu bir oyundur. Oyunun konusu düşman müttefik kuvvetlerin Alman atom bombalarını çalma girişimlerini önlemek ve atom bombalarının güvenliğini sağlamak üzerine kurulmuştur. Ross, Bull ve Taggert isimli herbiri ayrı yeteneklere sahip üç farklı kahramanı canlandırdığınız oyunda bildik savaş maceraları sizleri bekliyor olacaktır.
Oyun severlerin yaptığı yorumlardan anladığımız kadarı ile Hour of Victory beklenen ilgiyi göremedi. Bunun başlıca nedeni ise oyundaki yapay zeka etkeninin çok da gerçekçi olmayışı olarak gözlemleniyor. Bir oyundan beklenilen en önemli unsurun gerçekçilik olduğu herkes tarafından kabul görmüşken, savaş alanında düşman askerlerinin normal olmayan davranışlar sergilemesi ve sizin hücumunuz karşısında kendilerini dahi savunamayışı bu etkeni ortadan kaldırıyor. Yinede Popüler savaş oyunlarından sıkılanlar için bir kaçamak olarak ele alınabilir.

indireceğiniz Hour of Victory türkçe yama dil eklentisi ile Hour of Victory oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Hour of Victory Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

HOV Türkçe Yama Şifrelidir.
Şifre: 123890


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Hour of Victory 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Hour of Victory 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Hour of Victory Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.