Toplam Yükleme : 10.662.497

Velvet Assassin Türkçe Yama

Velvet Assassin Türkçe Yam Resmi
  • Boyutu:141 Kb.
  • Üretici:TURKISHE
  • Tarih:16.10.2009
  • Bu Hafta: 49
  • Toplam:881
%100 İndirin
Aciklama:
Velvet Assassin oyunu 2. Dünya Savaşı sırasında yaşananlara ve insanların acılarına daha saygılı bir yaklaşım sergiliyor.Bu tür oyunların çoğunda gördüğümüz gibi bu oyunda da gizli hareket etmesi gereken ve doğa üstü bazı güçlere sahip olan bir karakterimiz var. Her ne kadar bu klişeden Velvet Assassin oyunu yapımcıları da kaçamasa da,dikkatli ve özenli bir sunumla oyunun saçma bir olaylar zincirine dönmesi engellenmiş.Bu da oyunu 2. Dünya Savaşı temalı oyunlar arasında farklı bir yere koyuyor.
Oyunda canlandırdığınız karakter olan Violette Summer aslında 2. Dünya Savaşın’da görev yapmış gerçek bir kişiliğe dayanıyor. Violette Summer, Hitman kadar usta bir katil, Sam Fisher kadar sessiz bir ajan ve Altair kadar üstlerine sadık bir hizmetkar üstelikte o bir bayan. Oyunu onun gözünden oynuyorsunuz. Gizli bir görev yapıyor olduğunuz için sürekli gizlenerek iş yapmanız gerekiyor bu yüzden de oyundaki saklanma ve gizli hareket arabirimleri çok gelişmiş.

indireceğiniz Velvet Assassin türkçe yama dil eklentisi ile Velvet Assassin oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Velvet Assassin Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Velvet Assassin Türkçe Yama Şifrelidir. Şifre : 167043


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Velvet Assassin 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Velvet Assassin 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Velvet Assassin Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.