Toplam Yükleme : 10.708.308

imgBurn 2.5 Türkçe Yama

  • Boyutu:74 Kb.
  • Üretici:ZorAce
  • Tarih:30.10.2009
  • Bu Hafta: 71
  • Toplam:1.242
%100 İndirin
Aciklama:
ImgBurn, CD ve DVD yazma ve yedekleme yapabilen ücretsiz bir yazılımıdır. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Nero Burningroom programına alternatif olabilecek başarılı ve kullanımı oldukça kolay bir program olan imgBurn, CD, DVD, HD DVD ve Blu-ray aygıtlarına kayıt yapabiliyor. ImgBurn yazdırma işleminin yanı sıra tüm dosya ve klasörlerinizin imajını alarak yedek kalıpları hazırlayabilirsiniz. IMGBurn ile dosyalarınızı imaj dosyaları ile güvende tutabilirsiniz. Prohram BIN, DI, DVD, GI, IMG, MDS, PDI, NRG, ISO uzantılı imaj dosya formatlarına tam destek sağlar.
ImgBurn ile ister program üzerinden hazırladığınız imaj dosyalarını, isterseniz başka imaj programlarıyla oluşturulmuş imaj kalıplarını CD, DVD gibi ortamlara kolaylıkla yazdırabilirsiniz. ImgBurn hazırladığınız imaj kalıplarını sabit sürücünüzde ya da optik medyalarda saklamanıza olanak sağlar. Yazılım LG, BenQ, Samsung, LiteOn, NEC, Plextor, Sony vb. tanınmış tüm optik sürDiskler üzerindeki yedek dosyalarını okuyabilir
Bilgisayar veya ağ üzerindeki dosyalardan yedek dosyaları oluşturabilir
Dosyaları doğrudan disklere yazabilir
Yedek dosyalarını CD, DVD gibi disklere yazdırabilir
Yazılan diskin tümüyle okunabilir olduğunu denetleyebilir.
İsteğe bağlı olarak, disk üzerine yazılan yedek dosyası ile sahip olunan yedek dosyasını karşılaştırabilir
Yazılımı DVDInfoPro yazılımı ile birlikte kullanarak sahip olunan optik sürücülerin ve boş medyaların kalitesini denetleyebilir
Tamamen ücretsizdir
imgBurn 2.5 Windows, Linux ve x86 tabanlı Unix işletim sistemleri altında çalışabilir
32 bit ve 64-Bit sistemlerde de kullanılabilir
ücüleri destekler.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde imgBurn 2.5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce imgBurn 2.5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra imgBurn 2.5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.