Toplam Yükleme : 10.707.972

Your Uninstaller! 6.3 Türkçe Yama

Your Uninstaller! 6.3 Türk Resmi
  • Boyutu:74 Kb.
  • Üretici:TRyama
  • Tarih:30.10.2009
  • Bu Hafta: 88
  • Toplam:1.812
%100 İndirin
Aciklama:
URSoft yazılım firmasınca geliştirilen Your Uninstaller, popüler bir sistem bakım aracıdır. Bilgisayara kurduğunuz her program, Program Files Klasörü dışında başka klasörlere bir takım dosyalar oluşturur ve windows kayıt defteri olan registry bölümüne kendi kaydeder. Siz kurduğunuz bu programla işiniz bittiğinde sistemden kaldırmak istebilirsiniz. Kaldırdığınız bu programlar sistem klasörlerinden ve kayıt defterinden tamamen silinmezler. Hâl böyle olunca uzun zaman diliminde bilgisayara kurup kaldırdığınız programlar geride bıraktıkları artıklar nedeniyle bilgisayarınızı yorar ve kayıt defterinin şişmesine neden olur. Bu yüzden bir müddet sonra bilgisayarınız daha yavaş açılır ve daha yavaş kapanır.
İşte Your Uninstaller bu noktada devreye giriyor ve programın tamamen sistemden temizlenmesini sağlar. Windows Program Ekle - Kaldır yerine Your Uninstaller! programını kullanarak temizlik işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Programın yetenekleri bununla sınırlı değil. Program kaldırmanın yanında Başlangıç Yöneticisi aracıyla Windows Başlat Menüsünü düzenleyebilir, Disk Temizleyicisi aracıyla sabit sürücülerinizde yer edinen geçici ve gereksiz dosyaları silebilir, Başlat Yöneticisi ile sistem başlangıcında otomatik çalışan programları yapılandırabilir, IE Menü Yöneticisi ile İnternet explorer içerik menüsünü ve sayfada fare sağ tuşundaki butonları yapılandırabilirsiniz, son olarak Kayıt Temizleme aracıyla internet tarayıcı artıklarını, geçici dosyaları, Cookie (Tanımlama Bilgileri), tarayıcı geçmişi, kayıtlı şifreler, kayıtlı form bilgileri ve internet explorer ana sayfa ayarlarını düzenleyebilir ve temizleyebilirsiniz.

Your Uninstaller! 6 Başlıca Özellikleri
Programları artık bırakmadan kaldırabilir
Registry Kayıt Defteri temizleyebilir
Gereksiz ve Geçici dosyaları silebilir
Internet explorer sağ tuş menüsünü düzenleyebilir
Windows başlangıcında çalışan programları düzenleyebilir
Internet Explorer kötü amaçlı yazılımları temizleyebilir
Temporary internet files klasörünü temizleyebilir
Tanımlama bilgilerini temizleyebilir
Tarayıcı geçmişini temizleyebilir
Tarayıcı form ve kayıtlı şifreleri temizleyebilir
Başlat menüsü düzenleyebilirsiniz.
Programı kurduktan sonra programı çalıştırarak "Tools" menüsünden "Languages" ve "Türkçe" seçeneğini seçin. Program dilinin değiştirilebilmesi için programı kapatıp açmanızı isteyen bir iletişim onay kutusu açılacaktır. "OK" butonuna tıklayın. Programı kapatıp tekrar açın. Program tamamen Türkçe olcaktır. Eğer açtığınızda program Türkçe olmazsa aynı işlemleri yeniden uygulayın.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Your Uninstaller! 6.3 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Your Uninstaller! 6.3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Your Uninstaller! 6.3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.