Toplam Yükleme : 10.709.627

Makeup Guide v1.0.4 Türkçe Yama

Makeup Guide v1.0.4 Türkçe Resmi
  • Boyutu:187 Kb.
  • Üretici:CGCPortal
  • Tarih:06.11.2009
  • Bu Hafta: 71
  • Toplam:1.137
%100 İndirin
Aciklama:
Makeup Guide v1.0.4 %85 Oranında Turkce Yama MakeUpGuide - photos.With bu makyaj fotoğraf editörü hakkında Resimlerini bile daha onlar! MakeUpGuide yapmak ruj, allık, göz gölge uygulamak için size yardımcı olacak daha iyi görünmesini yapabileceğinizden Sanal makyaj doğrudan ve toz; satırı göz kapagi ve değiştirmek göz rengi. Tüm fotoğrafı bu hakkı yapabilirim! Sen sanal makyaj çantası ve bu araçları: Ruj, Toz, Rouge, Göz Rengi, Göz Gölge sunar Göz Liner.MakeUpGuide-parlaklık toz; göz makyaj; dudak ve elmacık kemiği makyaj demomuzu örnekler: değiştirmek göz rengi; karşıtı animasyonlu içerir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Makeup Guide v1.0.4 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Makeup Guide v1.0.4 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Makeup Guide v1.0.4 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.