Toplam Yükleme : 10.664.775

Media Player Classic 5 Türkçe Yama

Media Player Classic 5 Tür Resmi
  • Boyutu:2008 Kb.
  • Üretici:manyaq
  • Tarih:14.11.2009
  • Bu Hafta: 60
  • Toplam:644
%100 İndirin
Aciklama:
Microsoft'un multimedia player programı olan Windows Media player, windows işletim sistemiyle birlikte kurulması nedeni ile oldukça yaygın kulanılan bir programdır. Program wmv, mpeg, avi gibi video dosyalarını ve mp3, mp4 gibi popüler ses dosyalarını yürütmeniz için tasarlanmıştır. Media Player Classic, windows media player programına göre daha fazla ses ve video dosyasını oynatabiliyor. Üstelik arayüz ve kullanım kolaylığı olarak sade yapısıyla tercih ediliyor.
Media Player Classic sisteminizde yüklü olan tüm codec bileşenlerini destekliyor. Windows media player'a göre oldukça az yer kaplayan program tüm DVD formatlarına da tam destek sağlıyor. Altyazı desteği, Çok kanallı ses sistemi desteği, DX7ve DX9 desteği, Flash (.swf), Real Player ve Quicktime (.mov) dosyalarını sorunsuz şekilde oynatabilmesiyle göz dolduruyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Media Player Classic 5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Media Player Classic 5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Media Player Classic 5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.