Toplam Yükleme : 10.707.972

Power Video Capture - Convert - Burn DVD Studio 8.2.8.362 Türkçe Yama

Power Video Capture - Conv Resmi
  • Boyutu:123 Kb.
  • Üretici:Turkceyama.com
  • Tarih:19.11.2009
  • Bu Hafta: 59
  • Toplam:469
%100 İndirin
Aciklama:
Power Video Capture/Convert/Burn DVD Studio programının Türkçe Yamasıdır. Pek çok popüler video dönüştürme programının yaptığı işi yapmasına rağmen hem sıkıştırma kalitesi, hem uygun fiyatı, hem de şirin ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde popüler dönüştürücüler arasına girmeye aday bir program.Özellikleri ise neredeyse kusursuz.

1- Tüm Video Biçimleri Arasında Çeviri : AVI (DivX, XVid, vb.), MPEG1, MPEG2, MPEG4, Quick Time, Real Video, WMV, DVD, VCD, SVCD gibi sık kullanılan video biçimleri arasında hızlı ve kaliteli çeviri yapabilirsiniz.
2- VCD, SVCD ve DVD Yazma : VCD (Video CD), SVCD (Super Video CD) ve DVD (Digital Video) gibi çoklu ortam oynatıcılarında izlenebilir diskler oluşturabilirsiniz.
3- Video Oynatma : Digital Video, el kamerası, web kamerası, VHS, VCR ve internet üzerindeki video akışlarını oynattırabilirsiniz.
4-Resim Yakalama : Video dosyalarından beğendiğiniz kareleri BMP veya JPEG biçiminde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
5- Resim Düzenleme : Fotoğraflarınız üzerinde kırmızı renk düzeltme, döndürme, ters çevirme ve keskinleştirme gibi çeşitli efektler uygulayabilirsiniz.
6- Video Yakalama : El ve web kamerası, internet video akışları gibi kaynaklardan video görüntüleri yakalayarak filmler oluşturabilirsiniz.
7- Ses Ayıklama : Film ve video dosyalarındaki sesleri ayırarak değişik biçimlerde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
Yamayı kurduktan sonra programın sağ üst köşesindeki soru işaretine tıklayın. Lisan kısmından "Türkçe" yi seçin. Programınız Türkçe olacaktır.
Not: bu yamanın sisteminizde çalışması için Power Video Capture/Convert/Burn DVD Studio programının sisteminizde kurulu olması gerekmektedir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Power Video Capture - Convert - Burn DVD Studio 8.2.8.362 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Power Video Capture - Convert - Burn DVD Studio 8.2.8.362 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Power Video Capture - Convert - Burn DVD Studio 8.2.8.362 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.