Toplam Yükleme : 10.657.387

PhotoFiltre Studio X Türkçe Yama

PhotoFiltre Studio X Türkç Resmi
  • Boyutu:5486 Kb.
  • Üretici:Umut BİNGÖL
  • Tarih:19.11.2009
  • Bu Hafta: 237
  • Toplam:2.533
%100 İndirin
Aciklama:
PhotoFiltre Studio X, resim düzenleme ve fitreleme aracıdır. Piyasada bir çok fotoğraf işleme yazılımı olmasına rağmen amatör kullanıcılar için tasarlanmış bir resim programı bulmak hiçte kolay değildir. Dijital fotoğraf makineniz ile çektiğiniz fotoğraflar bazen sorunlu olabilir ve rutuş işlemi gerektirebilir. Ama Photoshop, corel draw gibi profesyonel resim işleme programları ile amatör kullanıcıların bu tür düzeltme işlemlerini uygulaması oldukça zordur. Kullanıcıların büyük bir bölümü bir kaç basit tıklamayla bilindik resim sorunlarını gidermek isterler. Bunlara örnek olarak kırmızı göz giderme, bulanıklık açma, parlaklığı azaltma ya da arttırma gibi.
İşte PhotoFiltre Studio sizlere tüm basit resim işlemlerini kolaylıkla yapabilmenize olanak sağlıyor. Program sahip olduğu filtreler ile resimler üzerinde basit ve gelişmiş ayarlar yapabilmenizi sağlıyor. Programın sahip olduğu resim filtreleri fotoğraflar üzerinde çok geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Photo Filtre Studio X kullanıcı arayüzü oldukça sade ve çabuk öğrenmeyi kolaylaştıracak şekilde düzenlenmiştir. Windows arayüzünden tanıdığımız araç çubukları tarzı araç çubukları ile filtreleri tek tıklamayla resimlere uyguma imkanı tanımaktadır. PhotoFiltre Studio katman yöneticisi, gelişmiş resim fırçaları, kırmızı göz giderme aracı, toplu işlem modülü ve daha birçok güçlü fonksiyonu bünyesinde barındırır.

PhotoFiltre Studio X Programının Başlıca Özellikleri

Dijital resimlerdeki EXIF bilgisini gösterir
Gelişmiş eğim filtresi
Yenilenmiş şekil bozukluğu giderme aracı
Resimlerin yönünü çevirebilir
Resimlerin boyutlarını değiştirebilir
Resimleri diğer resim formatlarında kaydedebilir
Resimlere renk değiştirme ve dengeleme gibi işlemler uygulayabilir
Vuruş, doldurma, bulanıklık, Emboss gibi filtreler uygulayabilir
Çoklu katman tekniğini destekler
DNG dosya formatını destekler
Resimlari ikon dosyası olarak kaydedebilir
Resimlere yazı ve fligran ekleyebilir
Kırmızı Göz hatalarını otomatik olarak giderebilir
Resimlerden Gif animasyonları hazırlayabilir


Bu yamanın çalışması için sisteminizde PhotoFiltre Studio X 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce PhotoFiltre Studio X 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra PhotoFiltre Studio X Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.