Toplam Yükleme : 10.708.308

Artweaver Türkçe Yama

  • Boyutu:5532 Kb.
  • Üretici:Cemal DURSUN
  • Tarih:17.12.2009
  • Bu Hafta: 109
  • Toplam:1.308
%100 İndirin
Aciklama:
Artweaver ücretli ve ücretsiz sürümleri olan bir resim işleme programıdır. Bu yama ile programı Türkçe kullanabilirsiniz. Program Adobe Photoshop programının kopyası gibidir. Her nekadar resim işleme alanında tartışmasız lider program photoshop olsa da ücretsiz olması ve yerine getirdiği fotoğraf işleme teknikleri bakımından Artweaver programını da yabana atmamak gerekiyor.
Adobe Photoshop CS4 yaklaşık 640 MB boyutunda bir program olmasına karşılık Artweaver sadece 6.3 MB boyutundadır. Artweaver sadece yeni başlayan amatör kullanıcılar için değil, aynı zamanda ileri düzey kullanıcıların da kullanabileceği bir boyama ve grafik işleme programıdır.
Tüm adımları kayıt edip bunları daha sonra yeniden veya diğer kullanıcılara sunabilirsiniz. Ayrıca birçok araç, katman ve efekt filtreleri gibi özellikleri vardır.

Artweaver Programının Başlıca Özellikleri

AWD (Artweaver), BMP, GIF, JPEG, PCX, TGA, TIFF, PNG gibi birçok dosya biçimi
Şeffaflık, katmanlar ve katman grupları
Degrade, kırpma, seçim araçları ve dolgu gibi Ortak görüntü düzenleme araçları
Kabartma ve mozaik bulanıklığı netleştirmek gibi Efekt filtreleri
PSD dosya biçimi desteği
Düzenlenebilir menü kısayolları
Adobe Photoshop Filtrelerini kullanma özelliği
Yapılan işlevi geri alma(undo) / Yineleme(redo) özelliği
Pen tablet desteği
Tam Unicode desteği
Yukarıdaki özelliklerin bazılarını Artweaver programının sadece ücretli olan plus sürümü desteklemektedir.
indireceğiniz Artweaver türkçe yama dil eklentisi ile Artweaver 1.0.8 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Artweaver TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Artweaver Türkçe Yama Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Artweaver programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Artweaver 1.0 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Artweaver Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Artweaver 1.0\Language" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı başlatıp Edit/Perferences/General/Language sekmesine gelin açılan language menüsünden Türkçe'yi seçip kapatın dil dosyasının geçerli olması için programı yeniden başlatın.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Artweaver 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Artweaver 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Artweaver Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.