Toplam Yükleme : 10.657.381

RamCleaner 6.1 ve Türkçe Yaması

RamCleaner 6.1 ve Türkçe Y Resmi
  • Boyutu:1332 Kb.
  • Üretici:Shanex
  • Tarih:20.12.2009
  • Bu Hafta: 37
  • Toplam:929
%100 İndirin
Aciklama:
Pc nizde yavaşlama sorunu varsa bu çoğu zaman bellekte çalışan programların çokluğundan veya gereksiz dosyaların varlığından kaynaklanır.Ram cleaner ile pc nizde ki yavaşlama problemine çözüm bulabilir,daha iyi verim alabilirsiniz.
Bilgisayarınızın hızında artış olur.Ram'inizden daha iyi verim alırsınız.Böylece bilgisayarınızın performansı artar ve işlemlerinizi daha hızlı yaparsınız.
İnternet explorer'daki hataları giderebilir ayrıca bellekteki çalışma düzeninide ayarlayabilirsiniz.Otomatik olarak bellek ayarıda yaptırabilirsiniz.
Bellekte çalışan programların çalışma önceliğide ayarlanabilir.Hangi programın bellekte ne kadar yer kapladığını ayrıntılı görebilir böylece sistemi optimize edebilirsiniz.
Yeni sürümünde Vista desteğide sağlanmış bulunmaktadır.
Dosya içindeki zararlı nesneler Turkceyama.com tarafından temizlenmiştir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde RamCleaner 6.1 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce RamCleaner 6.1 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra RamCleaner 6.1 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.