Toplam Yükleme : 10.657.629

Windows'a Kilit 1.2

  • Boyutu:462 Kb.
  • Üretici:Marjinal Delphi
  • Tarih:20.12.2002
  • Bu Hafta: 44
  • Toplam:2.254
%100 İndirin
Aciklama:
Windows'a Kilit v1.2 Program Windows'a sizin dışınızda başka kimsenin girmesini önlemek için hazırlanmıştır. Program Windows'un açılışında harekete geçerek ekranı kaplıyor.Doğru şifreyi yazmak için 4 giriş hakkınız var. Eğer yanlış giriş yaparsanız bilgisayar otomatik olarak kapanıyor. Önceki sürüm 800x600 çözünürlük için hazırlanmıştı.Windows'a Kilit v1.2 ise 1024x768 çözünürlüktede çalışıyor. Program freeware olarak dağıtılmaktadır. Kurulum ve kullanımından kullanıcı sorumlu olup programcı hiçbir sorumluluk kabul etmez....

Kullanım :
~~~~~~~~~

Programı ilk çalıştırdığınızda ayarlar kısmına girerek bir şifre belirleyiniz. Daha sonra bilgisayar her açıldığında program devreye girerek bu şifreyi sizden isteyecektir.

Şifrenizi sakın unutmayın... (:


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Windows`a Kilit 1.2'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Windows`a Kilit 1.2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Windows`a Kilit 1.2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.