Toplam Yükleme : 10.709.627

VueScan Türkçe Yama

  • Boyutu:13 Kb.
  • Üretici:Cemal DURSUN
  • Tarih:26.12.2009
  • Bu Hafta: 62
  • Toplam:577
%100 İndirin
Aciklama:
VueScan popüler tarayıcı OCR programlarından birisidir. Yazılım profesyonel fotoğrafçılar, tarama hizmeti veren şirketler ve ev kullanıcıları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. VueScan, çok yüksek kalitede tarama işlemleri yapabilen, mükemmel renk değeri ve dengesine sahip sonuçlar alınabilen mükemmel bir programdır. Metin, resim ve diğer dokümanları taramada olağan üstü sonuç verir.
Kullanımı kolay olan yazılımın soluk renk düzeltme, toplu tarama ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından kullanılabilecek diğer gelişmiş özellikleri mevcuttur. Kullanıcıların sistemlerinde hiçbir olumsuz değişiklik yapmayan yazılım aynı zamanda işletim sistemine herhangi bir ek araç yüklememektedir.
VueScan Programının Başlıca Özellikleri
Yüksek kalitede Belge, Fotoğraf ve Film tarar
PDF, JPEG, TIFF ve TXT dosyaları oluşturur
1.200'ün üzerinde tarayıcı ve 321 dijital kamera raw dosyasını destekler
IT8 renk kalibrasyonu ve diğer gelişmiş tarama özellikleri
Mac OS X, Linux ve Windows Desteklidir
Windows 64 bit sürümleriyle uyumludur.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde VueScan 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce VueScan 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra VueScan Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.