Toplam Yükleme : 10.705.005

Winzip 14 Türkçe Yama

Winzip 14 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:1897 Kb.
  • Üretici:Mesut Çaydaş
  • Tarih:03.01.2010
  • Bu Hafta: 62
  • Toplam:1.874
%100 İndirin
Aciklama:
En eski ve En popüler dosya sıkıştırma programı olan WinZip için hazırlanmış Türkçe Yamadır.
WinZip Computing WinZip Computing firması gelişen teknolojiye paralel olarak kendi yazılımı olan winzip'i de geliştirmeyi sürdürüyor. En yakın rakibi olan winrar ile başa baş bir yarış sürdüren winzip kullanıcılara sağladığı fonksiyonel araçlarla da övgüyü hak ediyor.
Winzip 14 windows 7 ile bütünleşebiliyor ve windows 7 işletim sisteminin tüm yeteneklerinden faydalanabiliyor. Buna örnek olarak artık kitaplıklar, zıplayan listeler, explorer görünümleri veya dokunmatik ekranlardaki parmak hareketleri algılama gibi Windows 7 fonksiyonları kullanılabiliyor. Ayrıca arşiv ayıklama sırasında oluşturulan geçici dosyalar sadece silinmekle kalmıyor, aynı zamanda güvenli bir şekilde üzerlerine de yazılıyor.
Ayrıca artık Zip dosyalarının içeriği Windows 7 Explorer'da ön izleme olarak gösteriliyor. Ön izlemedeki dosyanın üzerine çift tıklandığında ayıklama işlemi başlıyor. Eğer kullanıcı Office 2007 kullanıyorsa sıkıştırılmış e-posta ekleri ön izleme penceresinde görüntülenebiliyor ve direkt orada açılabiliyor.

Winzip 14 Zip, Zipx, RAR, 7Z, BZ2, CAB, JAR, IMG ve diğer popüler sıkıştırma formatlarını destekler.

Winzip 14 Programının Başlıca Özellikleri

Windows 7, Vista, XP ve Windows 2000 ile uyumludur
Windows 7 işletim sisteminin yeni fonksiyonlarını kullanabilir
Yüksek sıkıştırma kapasitesi
Zip, Zipx, RAR, 7Z, BZ2, CAB, JAR, IMG dosya türlerini destekler
Dosya şifreleyebilme
Explorer menüleriyle hızlı erişim
Exe uzantılı otomatik kurulum dosyaları hazırlayabilir.

Türkçe Yamayı kurmadan önce Winzip programının kapalı olduğuna emin olun. Sağ alt köşedeki saatin yanındaki WinZip simgesine sağ tıklayın ve bu kısımdanda kapatın. Ardından Türkçe Yamayı çalıştırın. Kurulum yolunun program klasörü ile aynı olduğuna emin iseniz kurulumu tamamlayınız.
Yama kurulum sırasında hata veriyorsa programın kapalı olup olmadığını kontrol ediniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Winzip 14 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Winzip 14 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Winzip 14 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.