Toplam Yükleme : 10.654.580

LinkCollector Türkçe Yama

  • Boyutu:65 Kb.
  • Üretici:TRyama.Net
  • Tarih:09.01.2010
  • Bu Hafta: 49
  • Toplam:408
%100 İndirin
Aciklama:
VSC Software yazılım firmasının ürünlerinden birisi olan LinkCollector popüler bir yer imleri yöneticisidir. Diğer adıyla sık kullanılanlar klasörünüzü organize etmeye yarayan faydalı bir araçtır.
Bir çok kullanıcı kişisel bilgisayarında internet explorer, firefox, opera, safari, google chrome gibi birden fazla internet tarayıcısı kullanıyor. Tüm tarayıcılarda ortak bir yer imi (sık kullanılanlar) klasörü olmadığından her bir tarayıcıda farklı yer imi listeleri oluşmaya başlıyor. Bir süre sonra bu yer imlerini yönetmek sorun olmaya başlıyor. Kullanıcılar tüm tarayıcılarda aynı yer imlerini bulmak ve kullanmak istiyorlar.

LinkCollector PC bu iş için en ideal çözümlerden birisidir. Program Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome web tarayıcılarında kullandığınız yer imlerini düzenlemenize yardımcı oluyor. LinkCollector 3.2 web tarayıcılarında kullandığınız sık kullanılanları senkronize edebiliyor, düzenleyebiliyor ve güncelleyebiliyor. Programın en güzel özelliklerinden birisi de sık kullanılanlarda bulunan linklerin geçerliliğini kontrol edebiliyor olmasıdır.

Yer imlerine eklediğiniz web siteleri zamanla yayınlarına son veriyor olabilirler. LinkCollector Açılmayan linkleri tarayıp otomatik olarak ayıklayabiliyor. isterseniz yerimleri içerisinde hızlı bir arama da yapabilirisiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde LinkCollector 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce LinkCollector 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra LinkCollector Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.