Toplam Yükleme : 10.660.437

Document Trace Remover 3.5 Türkçe Yama

  • Boyutu:63 Kb.
  • Üretici:Emrah KARAKAŞ
  • Tarih:09.01.2010
  • Bu Hafta: 45
  • Toplam:355
%100 İndirin
Aciklama:
Microsoft Office programları ile oluşturduğunuz dökümanlara, office programlarının kurulumu sırasında vermiş olduğunuz isim, baş harfler ve şirket bilgileri otomatik olarak eklenir. Oluşturduğunuz bir office belgesini internet ortamında veya başka bir yol ile paylaştığınız zaman bu bilgileri de üçüncü kişilerle paylaşmış olursunuz. Bu her zaman istenen bir durum değildir.
Document Trace Remover programı ile office belgelerini analiz ederek, isim, baş harfler ve şirket ismini görüntüleyerek değiştirebilir ve kişisel bilgilerinizi korumuş olursunuz.

Program ücretsizdir ve kullanıcı dostu arayüzü ile kolay kullanım imkanı sağlar. Tek yapmanız gereken, her hangi bir office belgesini veya office belgelerinin olduğu klasörü seçip dosyaları analiz etmek ve istediğiniz bilgileri otomatik olarak temizlemektir. Program Microsoft Office Word (.doc) ve Microsoft Office Excel (.xls) belge türlerini desteklemektedir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Document Trace Remover 3.5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Document Trace Remover 3.5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Document Trace Remover 3.5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.