Toplam Yükleme : 10.654.574

Cyberlink Power DVD 9.0 Türkçe Yama

Cyberlink Power DVD 9.0 Tü Resmi
  • Boyutu:1917 Kb.
  • Üretici:Ashandle
  • Tarih:15.01.2010
  • Bu Hafta: 75
  • Toplam:2.306
%100 İndirin
Aciklama:
Cyberlink Power DVD 9.0 için hazırlanmış olan Türkçe Yamadır. PowerDVD 9 sinema severlerin belkide en bildiği programlardan birisidir. Özellikle ev sinema sistemine sahip kullanıcılar bir şekilde bu muhteşem programla tanışmışlardır. Eğer henüz tanışmayan varsa bugün tam sırası diye düşünüyoruz. Cyberlink PowerDVD 9 gelişmiş sinema özellikleriyle sizi gerçek bir sinema salonu ortamında hissetmenizi sağlayacak donanıma sahiptir.
PowerDVD 9 en az güç sarfiyatı ile en iyi performansı elde etmenizi sağlayan mükemmal bir HD ve DVD oynatıcısıdır. PowerDVD gelişmiş teknolojik alt yapısıyla kaliteli ses ve görüntü elde etmenize olanak sağlar. Elinizde bulunan müzik CD'lerinizi canlı performansa eş değer kalitede sunan PowerDVD 9, 7.1 kanal ses ve Dolby Pro Logic IIx ses teknolojilerini destekler. Karaoke desteğini de bünyesinde barındıran bu muhteşem programın marifetleri elbette ki sadece ses ile sınırlı değil
Videolarınıza 9 kat dijital yakınlaştırma (zoom) uygulayabileceğiniz gibi, GIF, BMP, JPG ya da PNG dosya formatlarında ekran görüntüsü kaydedebilirsiniz. Çift gösterim modu ile aynı ekran üzerinde iki farklı film izleyebilme imkanıda sunar.

Cyberlink PowerDVD 9 Programının Desteklediği Formatlar
Blu-ray Disk, DVD-Audio, H.264, DivX Pro 6, MP3, DTS, DTS-HD, DVD-VR, yüksek tanımlı MPEG-2 ve WMV-HD, MLP Lossless (Meridian Lossless Packing).

Dolby TrueHD (7.1-kanal)
Dolby Digital EX (7.1-kanal)
Dolby Digital Plus (7.1-kanal)
Dolby Meridian Lossless Packing (MLP)
DTS-HD (7.1-kanal)
DTS (5.1 kanal)
DTS 96/24 decoding
DTS-ES (Discrete ve Matrix)
CyberLink TrueTheater? Surround
Dolby Pro Logic IIx surround sound
Dolby Virtual Speaker
Dolby Headphone
DTS Neo:6


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Cyberlink Power DVD 9.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Cyberlink Power DVD 9.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Cyberlink Power DVD 9.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.