Toplam Yükleme : 10.657.387

Real Draw 5 Türkçe Yama

  • Boyutu:1556 Kb.
  • Üretici:mesut çaydaş
  • Tarih:17.01.2010
  • Bu Hafta: 176
  • Toplam:2.134
%100 İndirin
Aciklama:
Programı %90 Türkçe yapar.
Media Chance yazılım firması tarafından tasarlanıp geliştirilen Real Draw Pro 5 çok fonksiyonlu bir grafik işleme aracıdır. Program ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu objeler tasarlayabilir, resimleriniz üzerine yine 2D ve 3D yazılar yazabilir ve bitmap resimlerinize bir çok efekt uygulayabilirsiniz. Real Draw Pro, Adobe Photoshop gibi popüler yazılımların karmaşık yapısıyla boğuşmadan basit bir kaç tıklamayla sonuca ulaşmanıza olanak sağlar.

Real Draw programının size sağladığı araçlarla banner, buton, afiş, ilan vb gibi bir çok görsel dokümanı profesyonelce hazırlayabilirsiniz. Web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz grafik objeleri oluşturmak hiç bukadar kolay olmamıştı. Vektör tabanlı alt yapısıyla bilgisayarı yormayan ve yüksek konfigürasyona ihtiyaç duymayan Real Draw Pro 5 kullanım kolaylığı ve sihirbaz tabanlı fonksiyonlarıyla göz dolduruyor.

Real Draw Pro 5 ile doğal renk ve fırçalar kullanarak gerçek görünümlü nesneler oluşturabilirsiniz. Üç boyutlu gerçek ışıklandırma sayesinde gerçek ortamlar ve ortama uygun grafikler yapabilirsiniz.

Real Draw Pro 5 Programının Başlıca Özellikleri

Esnek vektörel düzenleme
Bitmap düzenleme
3D Efekt ve Işıklandırma
Web Tasarımı için HTML kesim aracı (slice)
Elle gerçek boyama stili
Multimedia grafik oluşturma
XML Destekli SWG Editör
Mega Render ile Gerçek kaplamalar
Adobe photoshop Çıktısı (.pdf)
Resimlere 2 D ya da 3D yazı ekleyebilme
Resimlere Farklı Efektler Uygulayabilme
Nesne ve Efekt kütüphanesi


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Real Draw 5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Real Draw 5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Real Draw 5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.