Toplam Yükleme : 10.657.629

Yahoo Messenger 10 Türkçe Yama

Yahoo Messenger 10 Türkçe  Resmi
  • Boyutu:6100 Kb.
  • Üretici:Kadir Demirel
  • Tarih:24.01.2010
  • Bu Hafta: 41
  • Toplam:3.034
%100 İndirin
Aciklama:
Yahoo! Messenger 10.0 Türkçe Yama programı, Yahoo! Messenger 10.0 sürümünün arayüz dilini Türkçeleştirmek için hazırlanmıştır.
Bilgisayarınızda İngilizce Yahoo! Messenger kurulu ise, bu programı çalıştırmadan önce "Help" menüsünden "About Yahoo! Messenger"a tıklayarak, Yahoo! Messenger sürümünü kontrol ediniz.

Bilgisayarınızda Yahoo! Messenger kurulu değilse, Yahoo! Messenger 10.0 sürümünü kurduktan sonra bu programı çalıştırınız.
Bu dil paketini Yahoo! Messenger'ın 9.0, 8.1 ve daha önceki sürümlerine uygulamayınız!
Türkçe Yahoo! Messenger'ı bilgisayarınızdan kaldırdığınızda, Türkçe Yama da kaldırılmış olur.
Yahoo! Messenger 10.0 Türkçe Yama, ücretsizdir.
Yamayı kurmaya başlamadan önce, sistem çekmecesindeki (saatin yanındaki) Yahoo! Messenger simgesine sağ tıklayın ve Exit'e tıklayarak Yahoo! Messenger'dan çıkın.
Yahoo! Messenger'ı farklı dizine kurduysanız, üçüncü aşamada kurulum dizinini seçin ve İleri butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayın.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Yahoo Messenger 10 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Yahoo Messenger 10 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Yahoo Messenger 10 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.